Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ennyitől belehet rugni? Ha...

Ennyitől belehet rugni? Ha igen mennyire?

Figyelt kérdés
2,5L 10% os bor és 2L kőbányai sör 4.5% alkohol ezt összesen 2 ember inná meg.mindkét ember 80-90kg körül van és fél éve isznak de csak pénteken

2013. jan. 16. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Be lehet rúgni, rendesen.
2013. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss válasza:
Ez csak tőletek függ. Van aki jobban bírja, van aki kevésbé, nem lehet ezt ennyire súlyhoz kötni. Kifeküdni valószínűleg nem fogtok tőle.
2013. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bor miatt szépen be lehet rúgni ennyitől. De előbb a sört igyátok, jobb lesz úgy a gyomrotoknak.
2013. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10%-os bor?! hacsak nem valami aszú, akkor olyan szar minőségű lehet, hogy fájni fog a fejük másnap rendesen...

amúgy:be.

2013. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy hangulatos vacsi után egy deci finom Szekszárdi Kadarka Rosé,mondjuk a Takler, vagy a Bodri pincészetből, az elmegy. Két deci után már haza kellene vinni.

Tehát a válaszom: számomra az halálos adag lenne.

2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Szerintem megérzitek, de nem lesztek berúgva. Még egy 0,5l pálinkával segítsetek rá hogy lenyomja a savatok:D
2013. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én kb. 1 éve iszok rendszeresen(általában én is pénteken) és 93kg vagyok, ha meginnék 1.25 liter bort, és 1 liter sört mondjuk úgy 3-4 óra alatt, akkor elég jó kedvem lenne, de annyira még nem lennék vészes állapotban, ha viszont kb. 1 óra alatt dönteném magamba, ami elég nehéz mert mégiscsak 2.25literről van szó, akkor nagy hányás lenne a vége, főleg ha előbb innám a bort és arra a sört, azt mindenképp fordítva igyátok. Sörre bor mindenkor, borra sör meggyötör.
2013. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!