Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok olyan különleges...

Hol tudok olyan különleges italokat venni, amit 18 éve palackoztak?

Figyelt kérdés
Láttam ilyet valamilyen filmben és megtetszett. Öcsémnek szeretném valami olyan italt venni, amit aznap palackoztak, amikor született. Másik alternatíva, hogy abban az évben került hordòba, de olyat tudok találni.

#ital #dátum #Palazás
2020. júl. 30. 09:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Pincészetekben érdeklődj. Voltam Egerben ott voltak régi borok is. Azt nem tudom, hogy iható lesz-e.
2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
2020. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Beirod a Google keresojebe, hogy 18 eves ital ... es lass csodat: [link]
2020. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:

2002-ben lepalackozott italokat kereskedelemben már ritkán találsz (mondjuk a borokhoz nem értek, azoknál nem kizárt), főleg ha konkrétan augusztus ikszedikét akarsz, szóval ilyet szerintem inkább csak online aukciókon lehet kifogni, és ha sikerül is, valszeg egy elég drága valami lesz.


2002-es évjáratot viszont könnyen találhatsz többféle italból is, ahogy mondod. (Az évjáratos érlelt italokat az adott évben tették hordóba.)

2020. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, látszik, hogy nem tanultál meg olvasni. :)

Többieknek köszönöm.

A gyerekeimnél ügyesebb leszek. Akkor szerzem be amikor születnek :D

2020. júl. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!