Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2 uveg 7 % pezsgotol lehet...

2 uveg 7 % pezsgotol lehet kepszakadas, ha nagyon lassan iszom meg kb 7-8 ora alatt?

Figyelt kérdés
Lesz egy buli hetvegen es azon gondolkozok hogy tudnam megoldani, hogy pezsgozhessek folyamatosan, de ne rugjak be. Mas piat nem iszok meg. Gondoltam arra is hogy egy alkoholmentes pezsgo es egy 7% de az keves lenne.. Vagy alkohol mentes es egy 11 % os.. De ilyen erobol ihatnek fantat is.. 7 %os nem tunik soknak.. Ha 2 őt szep lassan megiszogatok lehet kepszakadasom?

2020. aug. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kepszakadas pezsgotol? Nem gondolnam. Ha nem iszol mast, szerintem nem fekszel ki 2 uveg pezsitol 7-8ora alatt.
2020. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
2 üveg pezsgőtől szerintem legfeljebb hányni fogsz. Minek akarsz 8 órán keresztül inni?
2020. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz komoly bajod, de sokan nem bírják a pezsgőt. Majd érezni fogod közben ha elég, pláne ha lassan iszod.
2020. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én például egy üveggel sem tudnék meginni, megfájdul tőle a fejem. Borból viszont 2 óra alatt simán meg tudnék inni egy üveggel. 4-5 óra alatt 2-2,5dl vodkát is birok,de a pezsgőt valahogy nem.
2020. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!