Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek őszintén ízlik a sör?

Figyelt kérdés
Én már többfélét kipróbáltam, de egyik sem ízlett egy cseppet sem.

2020. aug. 24. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nekem ízlik. Nem mindegyik, főleg a barna söröket szeretem és az ipa például egyáltalán nem ízlik
2020. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, azt az évi százezercsilliárd gigahektót csak az önámítók miatt gyártják, azok meg csak önkínzásból veszik meg.
2020. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
elég sokaknak ízlik:)
2020. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a sört, nem bírom az ízét. Persze néha egy egy sör belefér mert annyira nem borzalmas, meg vannak jó dolgok a sörben.


Azonban néha évente 1-2 alkalommal ki tudok fogni olyan napot vagy olyan sört mikor rendesen élvezettel meg tudom inni és kivánom is a következőt.

Viszont van aki meg alapból szereti és neki is vannak olyan napjai amikor jobban esik. Ez is olyan mint hogy valaki nem szereti az epret, a gombát, mazsolát vagy bármi mást. Kinek milyen az ízlés világa. Van aki a whiskyt se tudná meginni tisztán.

2020. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Régen nem ízlett, mostanra megszerettem
2020. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ipa izlik, a kezmuves sorok nagy resze izlik (kifejezetten szart meg nem kostoltam, maximum olyat amire azt mondtam, ez nem er meg 900+ forintot), ezen kivul a buzasort szeretem, olcso kommersz sorokbol csak az ilyen-olyan gyumolcsos izesitesueket.

Az Arany Aszok, Dreher, Soproni, Borsodi es az ennel rosszabb sorok nem izlenek.

2020. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Van bizony! Ha nem így lenne talán még a súlyom is kétszámjegyű lenne...
2020. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ízlik,kifejezetten finom,de nekem a keserű tea meg a cukor nélküli citromos víz is,nem lehet mindenki édesszájú:)
2020. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Persze. Én mondjuk nem szeretem, de megboldogult nagyapám szerette, ha be volt hűtve.
2020. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem csodálom, ha nem ízlik, mivel alapjába véve keserű. Én se szeretem a keserű dolgokat, de a sör például kifejezetten ízlik! Nem csak egyszerűen keserű, hanem a sör természetes aromája is benne van, ami azért nagyon sokat számít, persze a sörök se mind egyformák ízre! Én például a világos söröket szeretem, amik között a legtöbb jó, de azért vannak kivételek: nem szeretem a túlzottan keserűeket (például Pilsner Urquell, Staropramen, Argus Strong), illetve a fanyarabb ízűeket sem (például Heineken, Pécsi Sör). Nálam például nem számít, hogy van-e benne kukoricadara vagy nincs, mert én az íz összhatását figyelem, ráadásul a kukoricadara a legtöbb esetben egy nagyon minimálisan édesebb ízt ad a sörnek, ami nálam plusz pont! Viszont érdekes, hogy a kedvenc söreim közül amit a leggyakrabban iszom, az csak tisztán víz, árpamaláta, és komló, semmi több! (Borsodi Mester)

Mellékesen megjegyezném, hogy nálam az íz és a szeszfok egyaránt számít, és bár nem vagyok alkesz, csak mértékkel iszom, de 5% alatti nekem gyenge, legfeljebb csak kóstolóba veszek, de biztos nem lesz a kedvenceim között semmiképp!

2020. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!