Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi rövidet vegyek egy...

Mennyi rövidet vegyek egy 60-70 fős lagziba (szeptember)?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A társaság vegyes kb 40fő tuti iszik valamit!

Én erre gondoltam:

6l Jäger

6ü Whisky

3ü Martini

1ü Baileys

4l Pálinka


Sör bor benne van az italcsomagba. Szerintetek elég lesz vagy kell még valamelyikből több vagy esetleg más pia?

Köszi


2010. aug. 5. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rövidből ennyi bőven elég. Hacsak nem akarod, hogy hullarészeg legyen az egész társaság. Inkább sör-bor legyen bőven, esetleg pezsgő.
2010. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért fejenként több, 3-3,5 dl tömény...

És még a bor, sör, pezsgő...

Ennyi biztos elég:)

Mondjuk 6l Jäger lehet, hogy sok. Helyette inkább növeld a páleszadagot:)

2010. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, lehet én vagyok túl szabolcsi:D

De szerintem:

6l Jäger

6ü Whisky

6-7ü Martini

3-4ü Baileys

10-12 L Pálinka


Egy lagzin nem illik szarrágónak lenni, mulatni kell...gáz, ha valami elfogy, szerintem

2010. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-vel előző, igazad van, hogy 3 3,5 deci fejenként, de lehet 3 ember szereti a whiskeyt...és 35 a jégert.
2010. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na jó, igaz:)

Csak én szeretek kicsinyeskedni:)

2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arról nem bezsélve, hogy minden lagzin van 2-3-4 állat, aki egy liternél kezd berúgni:D
2010. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hölgyekre kevésbé gondoltál!
2010. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele hogy az eléggé ciki lesz ha elfogy a pia. És a nőknek szerintem még vagy 2-3 üveg metaxát vagy több Baileyst.
2010. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én ismerőseim jägeresek, páromé whisky-s, és 3 lány kért Martinit ill a lányok közül is inkább jägeresek vannak vagy semmit nem ivók.

Én is azért kérdeztem hogy elég e mert cikinek tartom ha netán elfogy, tehát inkább maradjon.

Párommal úgy döntöttük hogy a whisky-t növeljük még 2-vel és lehet a páleszt. :)

2010. aug. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!