Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél 1 hónap után lagziba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél 1 hónap után lagziba? Na az van hogy 1 hete vagyunk együtt a barátommal, szeretjük már egymást. Be is mutatott a szüleinek. Na de hívott a barátom lagziba, szeptember elején. Még korainak gondolom, és nem tudom hogy elmenjek-e?

Figyelt kérdés

Senkit nem ismerek még, lehet hogy megismerek addig míg pár embert. De nem lenne feszült a helyzet, hogy most én egy idegen vagyok ott.

Nehezen illeszkedek be.

A barátom nagyon szeretné, mert azt mondta minden tesójának ott lesz a barátnője, meg mindenki másnak, csak neki nem lesz ott, és unatkozni fog.

Na mit tennétek?


17/L 18/L


2010. aug. 10. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék annak, ha gondolna rám, és szeretné ha elmennék! Ne foglalkozz azzal, hogy senkit nem ismersz ott, íme a remek lehetőség hogy összebarátkozz a tesókkal pl. Ha meghívtak, és a barátod is szeretné hogy ott legyél, akkor nincs min gondolkodni! Próbáld jól érezni magad!
2010. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mivan ha ezt a többiek nem tudják.

Mármint csak a barátom magában eltervezte.

2010. aug. 10. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A lagzikban azért általában sok ember van, és nem mindenki ismeri egymást. Azt se tudják, hogy kinek mióta vannak "kapcsolatai" az adott családdal.
2010. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet csak úgy eltervezni. Ha nem kapsz meghívót (a barátodon keresztül), akkor nem mész. Oda nem lehte "csak úgy" bemenni... :) Sok sikert. Vegyél fel valami szép ruhát. :)
2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a barátod csak úgy eltervezte hogy elvisz és kész, az úgy igen kellemetlenül jönne ki, mivel általában előre van terítve, annyi főre, ahányra számítanak, sokszor még ültető kártya is van, így nem csak téged hozna kellemetlen helyzetbe. Simán elképzelhető, hogy párostól hívtak mindenkit, erre kérdezz rá mindenképpen. Mondd el a barátodnak az aggályaidat, és kérdezd meg rád számítanak-e... Ha igen, akkor nyugodtan menj el!
2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak a barátom mondta hogy mennem kell, mert mindenkinek ott lesz a barátnője.Csak neki nem.

Még a mennyaszony és a vőlegény nem is tud rólam!

Szerintem még a szülei sem tudják hogy hívott.

Akkor nem mehetek be ha nem látok meghívót, amin szerepelek?akor megmondom ezt a barátomnak.

2010. aug. 10. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a barátod szeretné, hogy elmenj, akkor menj nyugodtan, és ne csinálj ebből problémát. A barátod biztosan fogja mondani az érintetteknek, hogy szeretné a barátnőjét is vinni, és nincsen ebből semmi probléma.


Hidd el, ez egy teljesen természetes dolog, hogy ha párja van az embernek, akkor ilyen eseményekre nem egyedül megy, hanem vele. És ez független attól, hogy mióta is vagytok együtt, ha szeret. Sok meghívott a legnagyobb eséllyel akkor sem ismerne téged, ha már fél éve járnátok.


Az én ismeretségi körömben legalább is az emberek teljesen természetes dologként kezelik, hogy a párok együtt mennek ilyen eseményekre. Ballagásra, esküvőre, akár családi ebédekre is. Akkor is, ha a pár egyik tagját a többség nem ismeri.

2010. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meghívót a te neveddel nem valószínű hogy látni fogsz, nem erről van szó. Arról van szó, hogy általában előre megszoktak állapodni a házaspárok, hogy természetesen mindenki hozhatja a párját az esküvőre. Legtöbbször szokás visszajelezni, hogy kívánnak-e részt venni a lagzin, illetve hányan mennek, ergo be kéne jelenteni a barátodnak, hogy mostmár nem egyedül menne, ő is vinné a barátnőjét, jelen esetben téged. Nincsen ebből az ég világon semmi probléma, csak kérd meg a párodat, hogy ha szeretné hogy elmenj, akkor te nagyon szívesen elmész, csak szóljon a családnak, illetve a párnak, hogy egy fővel többre számítsanak!
2010. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!