Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a jó módszer arra hogy ha...

Mi a jó módszer arra hogy ha haza érek abuliból, ne érződjön az alkohol a számon és esetleg kicsit kijózanodjak?

Figyelt kérdés
Mert jó lenne ha a szüleim ha azt kérik leheljek rájuk ne érezzék, és ha tul sokat iszom akkor egyek vagy mit csináljak mielött haza érek h jozanabb legyek??
2010. aug. 6. 04:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hányasd meg magad és utána öblögess mentolos szájvízzel. ennyi a titok.
2010. aug. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne igyál túl sokat...Pláne suliban....

Hány éves vagy??

Hidd el jobb spiccesnek lenni,mint részegnek.....

2010. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves második nem a suliban iszik, hanem a buliban :)

Kapj be 1-2 rágót és nem hiszem, hogy gond lesz. Illetve amikor már "tudod", hogy lassan kéne indulni haza, előtte már ne nagyon igyál.

2010. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Bármennyire is menőnek tűnik a részegség egyáltalán nem az... 17 éves vagyok és még egyszer nem voltam berúgva... Kicsit felszabadultabbnak már éreztem magam és kicsit instabilabb volt a talaj a kelleténél, de mindig tudtam mi történik körülöttem és bele tudtam szólni a beszélgetésekbe. Mindig tudtam hol a határ, ameddig elmehetek és ha kicsit túlmentem rajta, akkor magamba öntöttem 1-2 liter nem alkoholos folyadékot, hogy híguljon. Szánalmasnak tartom azokat az embereket, akik csak azért járnak el bárhova is, hogy igyanak. Drága mulatság és semmi haszna. Szerinted nem undorító, hogy egy magáról nem tudó ember ott dülöngél az emberek között és minden négyzetméterre odahány? Bár tény, hogy nem vagyok az a típus, aki minden héten bulizni jár, hanem 2-3 havonta egyszer, de akkor is inkább csak sörözök.
2010. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
De miért pusztitod magadat? Nem igaz, hogy nem érted, mit tesz az alkohol a szervezeteddel és hogy miért aggódnak a szülők. Hála az égnek az én gyerekeim minden buliból józanul jönnek haza, mert nem kell nekik rombolni az agysejtjüket ahhoz, hogy jól érezzék magukat.
2010. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves két utolsó! Nem ez volt a kérdés. Ha jól olvasom, nem életvezetési tanácsadást kért a kérdező. MIért kell valakit rögtön oktatni, amikor kérdez egy egyszerűt. Lehet, hogy én sem értek egyet az ivással (soha nem iszom), de semmi közöm ahhoz, hogy ő mennyit és mikor iszik.
2010. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Én nem oktattam ki senkit életviteli tanácsokkal. Csupán leírtam, az én tapasztalataim és hogy nincs szükségem alkoholra, hogy jól érezzem magam...Ha meg a haverokkal lecsúszik valami akkor mit szoktam tenni... De teljesen mindegy mert ha iszik akkor tökmindegy mit eszik/iszik semmi nem fogja eltüntetni az alkohol nyomait... rajta is látszani fog, hogy felszabadultabb, hadar vagy túl lassan beszél, piros az arca. Ezek nem tűnnek el 1-2 óra alatt...
2010. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

08 : 53-asnak tök igaza van ! Nekünk csak az a dolgunk hogy minnél pontosabb,és jobb választ adjuk a kérdésre és kész!

Amúgy kedves kérdező: egy rágógumi,egy mentos vagy egy pár szem tic-tac tökéletes :P

2010. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért kell okoskodni. Szó sem volt arról, hogy hullarészegre issza magát, csak gondolom meg akar előzni egy kis családi vitát (emlékszem nálunk is mi volt). Sajnos nincs jó ötlet, bármennyit is iszol érezni fogják. Sőt, volt hogy ittam 1 sört!, bevettem rá vmi gyümölcsös rágót, muterom meg állította, hogy pálinkát ittam :) Talán vmi mentolos cucc elveheti, esetleg, ha fogat mosol...
2010. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a barátnőmmel van sokszor, hogy amíg egyikőnk nem ivott, addig akár egy korty sört is megérez a másik lehelletén.
2010. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!