Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a különbség a 2 alkoholista...

Mi a különbség a 2 alkoholista között?

Figyelt kérdés

Van köztük különbség, ha igen akkor mennyi. Pl hasonlítsunk össze 2 olyan embert aki körülbelül 10 éve alkesz. Kb mindennap iszik, mert ha nem akkor már elvonási tünetek is jelentkeznek néha. De pl az egyik alkoholista általában minőségi piákat iszik pl: Jobb sörök, borok, na meg Jack Daniel' s, Glenfiddich, Unicum, Russian Standard, Grey Goose, Sapphire Bombay, Metaxa (7 csillagos), Ouzo, St, Stroh, Abszint, Tátratea, Házipálesz vagy esetleg minőségi bolti pl Rézangyal, Panyolai


És az az alkesz aki általában ezeket issza: Tescos-spáros whiskyk, páleszok, vodkák, stb. Na meg akkor már a Royal , Kalinka, Geroy, Zubrovka vodkát, és a joe black whiskeyt meg a bolyhost is ide lehet venni.


Na meg még a rocky cellar, balatoni sörök és tablettás boroknak is itt a helye. A tabis boroknak aztán meg a legjobban


Mennyi a különbség leépülés, függőség terén. És melyik mennyivel húzza tovább?


Gondolom azért annyi különbség nincs mint pl egy marihuána függő. És egy kokain, heroin, krokodil függő között?!



2020. szept. 15. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Az is fontos, mikor és miért iszik. Az alkoholizmust nem lehet leválasztani a kicáltó tényezőkről, a körülményekről.


Nem mindegy ki miért és mikor iszik, mert ez meghatározza hogy milyen gyakran és mennyire részeg.


Ha a gazdag alkesz pl szociálisan iszik (pl bulizáskor) ínyencségből, vagy pl munka után stresszoldásnak az tök más jelleg mint amit a másik fog produkálni.


Ha valaki szegény, az ezeket a sżarokat byilván nem az íze miatt issza hanem hogy kiüsse magát, hogy ne fázzon, vagy mert pl ő termeli és van belőle dögivel.

Nyilván a szegényebb életmód több stresszes, negatív helyzetet szül, így emberünk többet is iszik.

2020. szept. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Annyi különbség hogy aki jobb piákat iszik annak ételre is van pénze ez àlltal ugye enni is fog. A másik alig eszik minden pènze szeszre megy. Ha nem eszel csak iszol hamarabb peèpülsz. És még közrejátszanak a gének is. Van akit pár év és elvisz a pia más meg évtizedekig elvan gond nélkül. Nem kell messzire mennem. Itt van apàm házi pàleszt iszik házi borral. 20 éve szinte m8nden nap részeg van hogy kétszer is berúgik. Viszont minden nap rendesen étkezik háromszor. De akkor is érthetetlen hogy bírja ilyen jól. A màjműködése mint egy csecsemőè. Hihetetlen
2020. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az átkosban kezdtem a menedzseralkoholista pályafutásomat, és csupa repipiával kötöttem csak közelebbi ismeretséget. Szerintem a végére semmivel sem voltam jobb helyzetben, mint aki a sarki becsületsüllyesztőben itta naponta merev részegre magát.
2020. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze Bartos Cs Istvánt meg Gyurcsány Fletót és választ kapsz a kérdésedre.


Ui:Szerintem a Zubrowka abszolút nem olyan rossz,hogy egy lapon említsük a kannás borokkal,de a Royallal sem...

2020. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!