Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány naponta szabad így...

Hány naponta szabad így alkoholt fogyasztani? (spiced vagy inlander rumokat szeretek italokba keverni)

Figyelt kérdés

Teába leginkább, másodrészt meg kólába, így sokkal finomabb fokozza az izüket a rum. Érdekes magában nem szeretem az alkoholt, de minimális mennyiségben nagyon feltud javítani bármit íz szempontjából.


A kedvencem ilyen felhasználás terén a Stroh 80% ,egy félkupakkal szoktam tenni a teába vagy kólába, naponta az elmúlt héten megittam így vagy 6 adag kevert italt. De gondolom jól lenne pihenőnapokat közbe iktatni mert sosem lehet tudni ha éveken keresztül így innék miféle egészség károsodást okozna stb



2020. szept. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az a napi 6xfél kupak szerintem jó ha kiad 2-3 centet, ráadásul ha forró teába teszed az alkohol azonnal el is illan belőle. Ide nem kell pihenőnap, ettől semmi bajod nem lehet...
2020. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz akkor szedhetsz valami májvédő gyógynövényt akár.
2020. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
100%

Ez napi szinten sem vészes mennyiség, de legalább heti 2-3 napot hagyj ki, mert veszélyes játék hozzászokni, hogy minden nap alkoholt fogyasztasz.


Az egyáltalán nem igaz, hogy „az alkohol azonnal el is illan belőle”, mivel vizes oldatban már nem érvényesül az alkohol forráspontja, forrás nélkül pedig nem fog csak úgy elillanni.

2020. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!