Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A vörösboron kívül melyek...

A vörösboron kívül melyek azok az alkoholis italok, amelyektől nehezen alszol el?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Minden alkoholos ital rontja az alvás minőségét az alkohol miatt, lehet valaki úgy érzi hogy éppenséggel jobban-gyorsabban alszik el, de a mély alvási fázist megzavarja, nem tud pihentetően aludni az illető.

A sört mondják hogy "altató hatású gyógynövényekből van" de az sem javasolt...

2020. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2-sör után úgy alszom mint a tej igaz horkolók is rendesen .
2020. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

1

A malátásabb sör altató hatású. De az olcsó kukoricás meg az erősen komlózottak pont nem segítenek az alvásban.

2020. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3


Szerintem meg pont,hogy a komló segít az elalvásban.


[link]

2020. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4

A komló felkavarja az epédet az meg ritkán a jó alvás kulcsa. Az ilyen honeopátiás sz rok amúgy is bizonyítottan hatástalanok.

2020. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Kedvelem a keserűbb,komlósabb söröket.Nem vettem észre,hogy az általad említett zavart okozná.

-----------------

Milyen sz.rokról beszélsz?Szerinted nem léteznek gyógynövények?Ne hülyéskedj már..

2020. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Jah persze de vannak de csak akkor működik ha a javasasszony adja. Ez nem az ezotéria kategória.

2020. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7


Mi van?

Na jó éjt!

2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden ital ideiglenes alvászavart okoz nekem, ami elég kellemetlen. Talán, ha egy sört megiszom alvás előtt, az még belefér, de attól több már nem olyan jó. Ma sem alszom jól, megint berúgtam.
2020. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az alkohol először felpörget aztán elpilleszt. Nyilván nem az ájulásig ivás a cél, de általában a részeg ember álmosnak, fáradtnak tűnik.



Emiatt szokták kólával, energiaitallal vagy kávéval keverni a szeszt, mert ezek pörgetnek.

Szal ja, amitől nehezen alszik el az ember: vadász, cuba libre, jagerbomb, vodkakóla, ír kávé...

2020. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!