Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Támogatnád a szesztilalmat? H...

Támogatnád a szesztilalmat? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek?Csak plusz teher lenne a honatyáinknak a beszerzésük a kokó mellé,ha illegális lenne ez is..
2020. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 M-Géza válasza:
100%
Nem tiltanám be, de az alkoholistává válás veszélyére sokkal jobban felhívnám a figyelmet. Nagyon jó módszer hogy a mérsékelten fogyasztó is egy évben egy hónapban ne fogyasszon alkoholt, ha ez nehezére esik erős figyelmeztetés, hogy jó úton jár az alkoholizmus felé!
2020. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

"A kokainnal sincs baj ha mértékkel használod."


Ezt most komolyan gondoltad? Kokó mértékkel, hány nap használat után mondod ezt? Ott (a keményeknél) nincs olyan, hogy mértékkel! Ha überkemény csávó vagy, nincs se kapcsolatod, se pénzed, akkor is max. 3-4 év alatt elvisz!

2020. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13, te kevered a kokaint és a cracket (vagy a heroint?).


A kokaintól pont űberkemény és fantasztikus csávónak szokták magukat érezni, és általában a pénzesebb emberek drogja.

A szórakztatóipar, a politikai elit, meg a menedzser réteg jó része tolja az orrába a orrcukrot. Külföldön a szakácsok, étterem felsővezetés is, némelyiknek még kisujj körme is van otthon nem tom mi a helyzet.

A orrcukor kuŕva drága egyébként, itt angliában kb £50ért vesztegetik, szóval bruzsuj dolog, nem a szegénylegények mulatsága.

Amit okoz, az eltorzult agresszív és egoista személyiség, vérző orr, rosszabb esetben károsodott szeptum. Általában fehér porcukor szerű por, papír pénzzel, vagy hosszú körömmel, mini spatulával az orrba szippantják.

Belehalni max általában verekedésbe, autóbalesetbe szoktak, de több olyat ismerek akik több tíz éve tolják és sajnos az istennek nem patkoltak még el, pedig istentelen kötsög patkány ember némelyik...a többi csak önbizalomhiányos szerencsétlen. (Dolgoztam ilyennel, szóval ez nem általában a függőkre értem, hanem arra az egy-két fąszparasztra akik évekig keserítették a munkahelyi légkört).

Ugyanakkor nem mindenki lesz tartósan függő, sokan partidrognak tolják.


A crack kokain, na az brutál, attól beesik az arc, pattanások, ők szoktak drogért prostituálódni és pár év alatt leépülni.

Ez a kokain kevésbé tiszta, nagyobb darabos verziója, amit általában pipából szív a nép (nem összekeverendő a fűvel, az más súlycsoport).

A crack általában gyors, 10 perces eufóriát okoz, amit azonnali depresszió követ.

Ráakadni nagyon könnyű, 1-2 használat után függés alakul ki.

De ettől még simán élnek tizenakárhány éveket addiktként.

2020. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13.


Na szaladj neki még egyszer és próbáld meg értelmezni a mondatot.


Bízom benne hogy egy nyelvet beszélünk.

2020. szept. 28. 17:21
 16/20 anonim válasza:
100%
8-as a drogok legalizációja csak népszerűsítené azokat. Aki nagyon akar, az így is úgy is szerez, de biztos vagyok benne, hogy sokkal könnyebben belemennének a dologba az emberek, ha legális lenne, és sok olyan is belekeveredne aki amúgy meg nem.
2020. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok okot, hogy miért kéne támogatnom. Kérdező, esetleg tudnál mondani?
2020. szept. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

16,


Jelenleg sokan csinálják, de titokban. És igen, ezek a számok előjönnének ha az emberek vállalnák.

De a drogfogyasztás kis mértékben unalomból, nagy mértékben meg kilátástalanság miatt van.

Szerintem ez inkább a mentális egészség témaköre.


Ha a probléma gyökerét orvosolnánk, nem a tüneteit büntetnénk, akkor a társadalmi problémák csökkennének.


Ameddig nem lehet olyan kønnyen és ingyen/olcsón szakmai segítséghez jutni mint kb lemenni a boltba tejért, adding nem fog a drogkérdés megoldható léptéket ölteni.

2020. szept. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnád a szesztilalmat? Ha igen, miért nem?
2020. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Akkor harmadjára is olvasd el amit írtam. :D

Bízom benned :D tudom hogy képes vagy felfogni amit írtam

2020. szept. 30. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!