Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet Budapesten szódát...

Hol lehet Budapesten szódát venni? Tehát rendesen üveges szódát, nem ásványvizet. Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Utálom, amikor kimegy a másfél literes ásványvízből a szénsav, a fele üveget mindig kiöntjük. A fél literes meg árban nagyon drága.
2010. aug. 7. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendes üveges szódát? Manapság műanyag flakonos van, én is azt szoktam venni, az nem jó? Mert az szinte minden második ilyen ház alatti kisboltban van. És szerintem nagyon jó.
2010. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen, arra gondolok. Én vidéken lakom, azért nem tudom hol van ilyen, de itt nálunk nem lehet kapni. Nagyim a XXII. kerületben lakik és hetente megyünk hozzá, gondoltam, olyankor megveszem majd. Mennyibe kerül? Köszönöm a választ!
2010. aug. 7. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem Bp-en lakom, hanem Miskolcon, itt nagyon sok helyen lehet venni ezt a flakonosat. Kb. 250-300 Ft-ot kell kifizetni egy palackért (2 literes), ami tele van, utána pedig 60-80 Ft-ért cserélik telire, attól függ, melyik boltban veszed. Ha pedig meguntad, akkor asszem visszaveszik a palackot rendes árán.
2010. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. aug. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!