Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik bourbon whiskeyt...

Melyik bourbon whiskeyt ajánljátok leginkább 10.000 Ft körüli értékben?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb ebben az árkategóriában?

2020. szept. 30. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Four Roses, Jim Beam
2020. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
72%

Four Roses, többféle minőségben is van, Jim meg sem közelíti!


[link]

2020. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Maker's Mark is jó
2020. okt. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
100%

Bulleit, Buffalo Trace, esetleg Wild Turkey. Ha még belefér, akkor kicsit 10 fölött Four Roses Small Batch, Woodford Reserve.


A Jim Beam "prémium" sora szerintem egy vicc lett, mióta a japánok megvették, a Maker's (az is az övék) meg egyszerűen csak nem ér annyit.

2020. okt. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen árkategóriában a Maker's Mark-ot javasolom de a Jim Beam Signature is egy jó választás.
2020. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

6, Jajj mennyél már. Én pl pultozok, sokan vannak itt vendéglátósok, beszállítók akik nem feltétlen meginni hanem eladni, vagy alapanygnak keresnek italt.


Hidd el, nem vettem meg 30 üveg bourbont, hanem amikor a beszállító tart nekünk koktél tréninget és kóstolót, akkor kaptunk belőle egy icipicit.


Ha pl jön a vendég, tudok neki valamit mondani mindről, és szagra/színre is megmondom melyik az. Egy húzósabb péntek/szombat esti műszakban sokszor van, hogy 4-5 ember is tölt ki egy pár négyzetméteren mindenfélét, de így tuti nem kavarjuk el senki rendelését.

2020. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Aki nem értené, valaki jött alkohokistázni megint.

Érdekes mód ide is bejár a szakmában dolgozó is, mint pl a szépség-divatba a fodrász, kozmetikus.

2020. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!