Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudom házilag a részegs...

Hogyan tudom házilag a részegséget szimulálni alkohol nélkúl?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 20:15
 1/10 anonim válasza:
100%
Erre kíváncsi vagyok :D
2020. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
És ennek mi értelme van?
2020. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Pultosként dolgozom, részeget nem szolgálhatunk ki.


Amit nézni szoktam:


-Alkohol szagot a lehetedre sehogy. Ez a legárulkodóbb, aki igazán be van bacva, annak szaga van.


-Vörös bortól a fogaid elszíneződnek. Ezt nem tom, valami lila ételfestékkel?


-Tántorgás, hirtelen felkelve, de leülve kb semmi. Ne játszad túl, a legtöbben próbálnak nem részegnek tűnni.


-Szem csillog, tekintet kissé üveges tekintet. Nem tom, ehhez esetleg szemcsepp?


-Elsőre cserfes, hangosabb aztán csendes, álmos viselkedés.


Pl színdarabhoz elég a tántorgás. Nézz ilyen Mit ittál Gyululska típusú videókat?

2020. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Én házival szoktam..igaz nem szimulálni.
2020. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Looool...... MI A SZARÉRT AKAROD SZÍNLELNI? Szerintem most is egy kicsit felöntöttél a garatra!
2020. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt a szerepet kaptam, és ahhoz kell.
2020. okt. 5. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Színdarabhoz a viselkedés elég lesz.


-az alkohol nem tesz más emberré, a részeg az aki amúgy is, szóval a karakter személyisége fontos


-a részeg ember ügyetlenebb


-az alkohol oldja a gátlásokat. Azt amit józanul nem mernél tenni, mondani részegen kicsit könnyebben mered. Pl mások előtt táncolni, valaki neked tetszővel beszélgetni. Olyasmi amit amúgy is szeretnél, csak nem mersz józanul


-milyen szituációban, lelki állapotban rúg be? Vidám? Agresszív? Álmos? Szexuálisan kiéhezett? Felejteni akar?


Pár példa

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen vonal mentén nem megy egyenesen
2020. okt. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és csökkent kommunikációs képesség;pl lehet szerintem,hogy eszébe sem jut egy szó; vagy eszébe jut, csak belecsavarodik a nyelve, és másodikra tudja csak kimondani, amikor jobban koncentrál, meg szerintem pl nehezebben lép föl a lépcsőn, mert ott nincs is tudatában pl , hogy magasabbra kéne lépni,mert lépcsőfokok vannak.
2020. okt. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!