Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italt esetleg kifejezet...

Autumn15 kérdése:

Milyen italt esetleg kifejezetten bort ajánlanátok házibulira a barátokkal, hogy ne aludjunk be azonnal?

Figyelt kérdés
Köszi a választ előre is😁

2020. okt. 7. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon ittál még életedben alkoholt, igaz?


Nem létezik olyan, hogy az egyik alkoholtól bealszol, a másiktól meg nem. Pláne nem olyan, hogy az egyik bortól bealszol, a másiktól meg nem.

Ez attól függ, mennyire vagy fáradt, mennyi alkoholt iszol, milyen a hangulat.

Ha ezeknek az "együttállása" rossz, akkor ha alkoholt fogyasztasz, elalszol.

Kávézzál, ha ébren akarsz maradni. Vagy szívjál valami fos port. Ne piázás mellett, hanem helyette.

2020. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Fröccsözzetek valami könnyű fehéret vagy rozét igyatok. Illetve legyen kaja is, akár közös főzés. Illetve teljen aktívan az este, táncoljatok, társasozzatok csináljatok valamit ne csak üljetek meg szóljon a zene, mert akkor tuti hamar bekészül a banda. Rövid is lemehet 1-2 kör, de csak mértékkel.
2020. okt. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne igyatok. Akkor tuti nem alszotok be az alkoholtól.
2020. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Kávé.
2020. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Metamfetamin örlemény
2020. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne rúgjatok be túlságosan, lehet két pohár között menteset is inni. Én csak a totál KO szélén láttam még embert beálmosodni, első vonatig bármikor eliszogatom a feleseket.
2020. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek válaszolva

Idk, mi számit igazi ivasnak? Mármint mértékben?

Egy átlagos 18 éveshez képest aki minden hétvégén bulizik valószínűleg kevesebbet fogyasztottam, de a semminél azért többet szerintem.

Már próbáltam a whiskeyt, sokszor volt nyáron hogy találkoztam barátokkal whiskeyzni, egyszer volt hogy nagyon bevodkaztunk és már próbáltam a Tátra teát is. Már ittam fehér bort, roset és vöröset is. Azt nem tudom, hogy melyik milyen volt, hogy feledes, száraz vagy édes.

2020. okt. 8. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!