Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha egy nagyon sportos férfi...

Ha egy nagyon sportos férfi aki SOHA nem iszik alkoholt, megiszik egy fél üveg bort, milyen hatással lesz rá?

Figyelt kérdés

Aki izmos, nagy testtömegű, 29 éves, de csak a sportnak és az egészségének él így az elmúlt 10 évben 1-2 alkalommal ivott pezsgőt protokolláris koccintás alkalmával.


Milyen hatással lenne rá 0.5 üveg bor? És egy üveg?


Aki ennyire nem iszik azt jobban befolyásolja az alkohol a hangulatában, viselkedésében?


2020. okt. 25. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Be fog rugni, igen ez befolyasolja a viselkedest.
2020. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Fel uveg bortol be fog rugni mint a csacsi, kb. negyed ora alatt.
2020. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Phoney ***** válasza:
61%
Nem mindenki rúg be egy üveg bortól, csak mert először iszik alkoholt... főleg, ha felnőtt férfi.
2020. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
98 kiló vagyok, sportosan. Nem ittam 1 évig, utána a bor felénél már részeg voltam.
2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Le tudom írni hogy rám milyen hatással volt, a leírásod alapján csak korbeli különbség van köztünk. Én először osztálykiránduláson ittam nagyobb mennyiségű alkoholt (előtte max egy pohár sört ittam évente egyszer). Ekkor voltam 18 éves, 110kg, és 3 éve jártam súlyzós edzésekre. 3 doboz sört és 1,5 liter felesbe kevert vörösboros kólát ittam meg úgy 1 óra alatt és annyi hatása volt, hogy kicsit szédültem tőle, de még bőven járóképes voltam. Meg el kellett mennem WC-re vagy 3-szor (meghajtott kicsit). Szóval a részegségnek csak a legelején voltam, és több mint fél üveg bort ittam meg. Hangulatváltozásom volt, jobb kedvem lett, de a komoly berúgástól még messze voltam. Ahhoz ennél több kell nekem, 7-8 feles legalább. Az alatt én el se kezdek inni, mert nincs értelme, nem érzek semmit és az ízét se szeretem. Hogy a kérdésben szereplő fickóra milyen hatással lesz, azt így nem lehet megmondani. Van aki jobban bírja, van aki meg egy sörtől alig bír egyenesen menni.
2020. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ennyitöl kb semmi ha nem éhgyomorra issza meg.
2020. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%
1-2 sör után be is voltam baszva.
2020. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Alszik egy jót. Igen jól teszi ebben az őszi időben
2020. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nincs ilyen drasztikus hatása.

Sportolói bulikon (karácsonykor pl.) vödörrel folyik a pia, pedig ha olyan kicsi mennyiség kéne a sportolók berúgásához, mint amit a legtöbben írnak akkor 2 láda sörrel matt részegek lennének egész csapatok.. :D

2020. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Azt azért hozzáteszem hogy nem oszt nem szoroz hogy mennyire vagy izmos,vagy éppen kövér,vagy alacsony,semmi köze ahhoz hogy mennyire bírod a piát
2020. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!