Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy egészséges, sportos,20...

Egy egészséges, sportos,20 éves, gyakran ivó és az alkoholt jól bíró férfi miből mennyit tud meginni körülbelül ahhoz, hogy részeg legyen?

Figyelt kérdés

Mielőtt megkérdezi bárki, nem rólam, és nem is egy barátomról van szó. Egy irományomba kéne néhány ilyen adottságú karakterhez, azonban mivel nem iszom, nő vagyok, és borzalmasan bírom az alkoholt, halvány fogalmam sincs erről.

Szóval, mennyit tudna meginni

-sörből

-vodkából

-pálinkából

-whiskyből

-egyébből, amit körülbelül le tudtok írni nekem?

Előre is köszönöm!



2017. jan. 28. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen nagy eltéresek vannak ezt általánosságban nem lehet megmondani.
2017. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor egy x-től y-ig. Bármilyen forma megteszi. Egy körülbelüli érték...

Amúgy nem tudom, mi lehetne még az eltérés? Talán azért, mert nem iszok.

Jól bírja az alkoholt, 20 éves férfi, sportos és egészséges, tinédzser éveiben nagyon gyakran járt inni, az utolsó kettőben havonta párszor maximum. Talán még ezt tudom elképzelni, hogy az étel: Eszik előtte. Nem követlen előtte, nem degeszre eszi magát, de van a gyomrában étel, ami felszívja.

Egy ideális állapotot kérdezek, hogy egy 20 év körüli egészséges, sportos férfi az "ivásra legalkalmasabb állapotában" mennyit bírna el. :)

2017. jan. 28. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy haverom, akin már 3 sör látszik. Nem részeg, de már be van csiccsentve. Szerintem még 2-őt ráinna és rosszul is lenne.

Egy másik simán megiszik 10 sört, úgy, hogy semmi baja.

Én rövidből kb. két felest bírok. Egy barátom meg fél üveget megiszik úgy, hogy semmi nem látszik rajta.

Szóval nincs ilyen, hogy egy férfi mit bír. Mindenki mást.

2017. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alakítsd nyugodtan úgy a karaktered, ahogy szeretnéd.
2017. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nagyon változó a mérték nálam. Sok mindentől függ,kipihentség,hangulat,fizikai,mentális állapot. 54 éves vagyok. 173cm 83 kg, fizikai munkás. Sört régóta nem iszom,előtte akár napi 20-25 lement.Vodkából 1l4 deci reggeltől-estig.Pl tegnap 1 l házipálinkának parancsoltam, Whiskey-t szintén rég ittam. Megterhelné a családi kasszát. Borból kb 4 l,de van hogy 5 is legurul. Nem iszom mindennap,ez 1-2 hetente fordul elő.
2017. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyakran ivó, hogy lehet sportos és egészséges? Hány éves vagy 8?
2017. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6: Sportos és egészséges: Egészségesen étkezik, illetve sportol, azobnan eljár a haverokkal hétvégénként bulizni. Így. Majdnem eltaláltad - 18 vagyok. Nekem a hétvégenként az gyakran van.


A többieknek köszönöm a válaszokat, főleg #5!


További válaszoknak szintén örülök, pláne, ha valaki azt is le tudja írni, az általam leírt fiktív személy nagyjából mennyit lehet képes inni, bár #5nek hála egy kis fogalmam már van. (Nem szeretnék ettől függetlenül hasra ütni, nagy baki lehetne belőle, ezért kérem, hogy írjátok le, szerintetek mennyi lehet az annyi)

2017. jan. 28. 18:57
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt:

#3: Igen, tudom, hogy ilyen nincs. Nem is egy minden emberre igaz, pontos átlagot szeretnék, csak egy megközelítő értéket, hogy egy ilyen adottságú ember nagyjából mennyit bírhat. Mint írtam, nekem fogalmam sincs, nem tudok kit megkérdezni róla. Csak egy körülbelüli, nagyjából reális érték kéne, pusztán a ti véleményetek alapján (ha ketten azt mondják hogy 5 üveg nem tudom mi, más meg azt hogy 7, szintén más meg, hogy 4, akkor azt mondom, abból normálisan 5-6 körül lehet meginni, és nem fogok felet, vagy tizenhatot beírni az irományomba, hogy felhorkan az olvasó)

2017. jan. 28. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportos vagyok(akar 4szigetkor egyhuzamban=félmaraton) majd'90kg, kb heti 5-6nap 1-2 sor vagy fel üveg bor lemegy,de fel liter tomenytol sem hányok illetve részeg leszek,de eléggé magamnal vagyok.
2017. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sportos nem vagyok, de durvább estéken 12-15 felest 10-12 sörrel le tud férni. Semmi értelme persze, másnap fetrengés végig, elmegy 20k forint a semmire és a felére nem emlékszem. Az ilyesmivel próbálok is teljesen leállni. #5 csalóka ha egy 20 évesre vagy kíváncsi. A leírás alapján legalább 35 éve masszív alkoholista, ennyi idő alatt megedződik az ember.
2017. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!