Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel kevernétek a 62-es...

Mivel kevernétek a 62-es Tátrateát és azt milyen arányban?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom a legtöbben nem kevernétek, viszont nekem annyira nem jön be simán, ezért szeretném keverni.

2020. okt. 28. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem jon be az ize, minek iszod? Vaganyabbnak kepzeled magad tole?
2020. okt. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel régebben ittam, és úgy emlékeztem, hogy jobb volt és gondoltam, hogy megkóstolom és hamár ilyen sok pénzt kiadtam érte, csak nem kéne úgy otthagyni és ezért gondoltam keverni, hátha így kitudok hozni még valamit belőle.

És nem, nem érzem magam vagányabbnak tőle, csak a haverokkal lesz egy kis buli és oda akartam vinni :)

2020. okt. 28. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Majd ok megisszak, ne feltsd oket.
2020. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, de az eredeti kérdésre valami ötlet?
2020. okt. 28. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Le kell nyelni, mint a kanalas gyógyszert. Nem finom, na, hát az élet nem habostorta. Igyál rá Kubut, de ne keverd vele.
2020. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Én rendes, meleg fekete teába szoktam rakni. 2-3 cl-t egy 3 decis pohárba. Igaz ez 67%-os (alma-körtés), de tisztán nem nagyon megy le. K... jó így!
2020. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Honlapjukon van egy adag recept, én simán ice teával szoktak a 52%-ost.
2020. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, aki a Tátrateát hígítja, vagy a szerelmet házassággal folytatja, az egyéb galádságra is képes. :D
2020. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!