Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jó ár/érték arányú magyar stout ?

Jó ár/érték arányú magyar stout ?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy magyar stoutokból melyik a lehető legjobb ár/érték arányú?

Például ha valaki Guinesst vagy a Young'st szereti , akkor szerintetek melyiket vélné a legjobb ár/érték arányúnak a magyarok közül ?

Mármint nem az ilyen több ezres kategóriájúakra gondolok , hanem a halandók pénztárcájának is megengedhetőkre , például ezer forint és környéke maximum árral.


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 22. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mad Scientist - New York Mocaccino

Horizont - Morning Joe

Fehér nyúl - Russian Imperial Stout

Szent András főzde - Rettegett Iván, Betyár király

Szerintem ezek kb. megfelelőek

2020. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2020. nov. 23. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Bár nem Stout, a Soproni Porter elég jó, szerintem jobb mint a Guiness...
2020. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nem stout, de a Soproni porter nation rendben van, pláne ilyen áron.


Most a Kőbányainak van a Mad Scientisttel egy közös stoutja. Nem tudom sajnos mennyibe kerül, ajándékba kaptam, de nagyon finom volt.

Régebben a lidl saját magyar kézműves sorozatának volt stoutja, az olcsóbb, érdemes lehet megpróbálni ha van még.

2020. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* nagyon rendben van, nem nation hahah
2020. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által felsorolt sörök jók, viszont amiket te mondtál (Guinness, young) azok English stoutok, míg az első válaszoló listájában csak russian imperial stoutok vannak, amik mind alkoholtartalokban, mind izvilagban sokkal erősebbek. Persze ettől lehet hogy izlenek majd.

A listáját meg kiegeszitenem a szarvasi sorfozde stoutjaval és a hübris stüt-jevel, mindkettő elég jó sor és jóval olcsóbb áron, nagyjából 600 forint körül kaphatoak.

De a nagyobb magyar kisüzemi fozdek szinte csak vállalható, jó sorokkel jönnek ki, így inkább az ízlés, mint a minosegbeli különbség fog dönteni a kedvenc kivalasztasaban.

Ha esetleg mégis aldoznal egy kicsit többet a sörre, a horizont idei night shiftjei nagyon jók lettek, főleg a sima és a csokis-kávés. (2000ft körül kapható). A monyo Boris-a is ajánlott hasonló árkategóriában.

+1 nem magyar, de árkategóriájában 350-ert szinte verhetetlen a Lidl-Ben kapható steam brew stout.

2020. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , a betyár királyt és a lidlös steam brew imperial stoutot kóstoltam , mind 2 finom volt , leginkább a betyár király jött be. Kissé savanykás , nagyon finom szilvás.
2020. dec. 26. 00:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!