Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírom már ennyire...

Miért nem bírom már ennyire az ivást?

Figyelt kérdés
Két évig masszívan ittam. Minden szabadnapon csatakrészeg voltam, és munka előtt és után is alkoholizáltam. Idén év elején fogyózás miatt abbahagytam, és már oda jutottam, hogy ha megiszok egy fél üveg sört már rosszul vagyok. Tegnapelőtt ittam egy shot viszkit, és egész este minden bajom volt. Még a gondolatától is írtózom. Miért lehet ez?

2020. nov. 25. 00:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Igazából megválaszoltad magadnak a kérdést!

Elszoktál tőle.

Jobb is... nem egészséges.

2020. nov. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Örülj neki. És ne erőltesd. Hidd el az ivás csak egy pótcselekvés, és idővel masszív függőséget okoz. Akkor majd azért iszol, hogy ne legyél rosszul. Először vagány dolognak tűnik, de idővel a környezeted lesajnál, esetleg megvet, de mindenképpen megbízhatatlannak bélyegez, és ez azért van, mert valójában az is leszel. Inkább költsd értelmesebb dolgokra a pénzedet. Hidd el tapasztalatból beszélek.
2020. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 2 évig masszívan, minden napos kemény munkával romboltad magad. Most meg a szervezeted úgy érzi nem kér abból az anyagból ami rendszeresen gyötörte. Nem is értem mi lehet a baj...
2020. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Kinyírtad a májad és már nem bírja rendesen lebontani az alkoholt.
2020. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem bírom már ennyire az ivást?"


... fenebe, en meg a szexszel vagyok igy, azt hiszem oregszem :)

2020. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted tiltakozik.
2020. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!