Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az baj ha minden reggel...

Az baj ha minden reggel megiszok a reggelimhez 2feles HÁZIpálinkát? (Meg néha este 2doboz sör.)

Figyelt kérdés

Régebben nagyon sokat betegeskedtem de kb fél éve csinálom ezt és semmi bajom nincs.De ha minden reggel megiszok 1dl Házipálinkát(este néha sör)akkor hosszab távon lehet bajom?

19/L



2020. dec. 2. 09:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
Nekem voltak ijesztően alkohilsta időszakaim, amikor azzal kezeltem a depressziómat, de ilyet még akkor sem csináltam. Nagyon sürgősen hagyd abba.
2020. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Phoney ***** válasza:
92%

Szorongásra inni egyenes út az életfogytiglani alkoholizmusba. (Persze, nem garantált, de orosz rulett 5 golyóval.) 19 évesen első körben nem attól kell félned, hogy az alkohol megárt az egészségednek, hanem hogy amikor majd le akarod tenni, akkor már alkohol nélkül életképtelen lesz a személyiséged, és már egyszerűen nem fogod tudni abbahagyni.

Akkor már nem annyi lesz a gondod, hogy megárt-e a reggelenkénti két feles, hanem az, hogy nem elég a két feles, nincs kontrollod, folyton másnapos vagy, észrevételenül egyre hülyébb és beszűkültebb vagy, hízol, mint a disznó, nem tudsz élni tőle, végül az egészségedet is kikezdi, és már évek óta folyamatosan "leszoksz", de akkor is újra és újra eljön a perc, amikor hirtelen "nagyon jó ötletnek" tűnik meginni "csak egy pohárral", és az mindig mattot ad a leszokásnak.

2020. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Azért meghízni nem feltétlenül fog. Ha olyan a genetikája, akkor inkább kórosan sovány lesz tőle.
2020. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem probald lecsokkenteni elso korben. 2x4cl helyett legyen 2x3cl (vagyis a szokottnal kevesebbet tolts ki)

Aztan szep lassan csokkentsd le egyre.


Napi 1db nem veszes, foleg ha el tudod hagyni napokig es nem lesz tole elvonasi tünet.

2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Phoney ***** válasza:
86%

ma 17:07

Normálisan étkező alkhoholisták jobbára még "sovány genetikával" is hízni szoktak, amíg teljesen szét nem verik a testüket. A sovány alkoholisták általában durván alultápláltak, pl. alkoholos diszpepszia miatt.

2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon hamar tönkre fog tenni. Nekem volt egy ivós időszakom, kb fél évig. Úgy felpüffedt a fejem, hogy öröm volt nézni, pedig amúgy sovány voltam. Az alkeszok mindig felpüffednek, a herkások a csontvázak.

Mellesleg simán kirúghatnak. Voltam eladó drogériában, egyszer volt szondás ellenőrzés. Repült is egy dolgozó. Mindenki csodálkozott, mert előtte soha nem volt szonda. Aztán kiderült, hogy valamelyik kolléga megérezte a piaszagot, és felnyomta a vezetőségnél. Direkt miatta lett a szondázás, hogy ott helyben kirúghassák. Ez a kiskönyvébe is bekerült, ha bárhova jelentkezik ezután, látni fogják, hogy miért lett elküldve. Meg nyilván a májadnak sem tesz jót.

Szóval ha tovább csinálod akkor nagy karrierre, hosszú életre, szép külsőre, vagy normális párkapcsolatra ne számíts.

2020. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%

Értem én, hogy jó dolog a pálinka, na de hogy ennyire?!:D

Mellesleg a legutóbbi válaszok gyönyörűen leírták, mire lehet számítani. Minden döntés és mérlegelés csak rajtad múlik.

2020. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat teljesen igazatok van.Csak tenyleg szornyu dolog ez a szorongas,es nem akarom folyamatossan gyogyszerezni magamat.De a kerdes kiirasa ota nem ittam es nem is gyogyszereztem magam,szorongasom picit kijött de remélem a gyogynovenyes dolgokkal majd enyhulni fog.
2020. dec. 3. 23:42
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom még a különböző légzéstechnikákat.
2020. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 4. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!