Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy vigyünk piát szilveszteri...

Hogy vigyünk piát szilveszteri buliba?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor tartunk a barátaimmal egy kisebb összejövetelt és szeretnénk inni, csak lesznek otthon szülők is. Hogyan vigyünk piát úgy, hogy ne vegyék észre? (És mivel kiskorúak vagyunk az italok megvásárlásához, ezért venni se tudunk :P) Azon gondolkoztunk, hogy elcsenünk valamit a szüleinktől, de fogalmunk sincs, hogy hogyan tegyük :DD Esetleg ötletek? Vagy valaki aki már csinált ilyet?

2020. dec. 22. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a kérdést inkább a Gyerek vállalás-nevelés/Problémás gyerekek kategóriába kellett volna írni.


Anyádat meglopni nem segítek.


A piát csak simán tedd a táskádba, gondolom úgysem nézik át. Esetleg bekeverhettek előre boroskólát, vagy gyümölcsleves dobozt is meg lehet tölteni mással. Legyetek már kreatívabbak! Ennyi idősen én a piavásárlást is megoldottam. Ha most veszed meg, a karácsonyi rohanásban ha kicsit is határozott vagy, meg maszk is van rajtad, el sem kérik a személyit. Megkérhetsz valakit a bolt előtt, hogy vegye meg.

2020. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Aludnotok kene inkabb
2020. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Hany evesek vagytok?.. Ilyen fogalmazassal kb 12. De annak meg minek inni? Eleget fogsz inni gimi vegen/egyetemen meg a 20as eveidben.

Anyadrol meg annyit hogy beszeld meg vele.. Ha nem tudod az azt jelenti hogy valami gond van. De amugy ugyis feltunik neki ha ellopsz valamit..

En anno hazibuliba kertem anyamtol palinkat mert mas nem volt otthon. Szivesen odaadta. Mondjuk igaz hogy 17 voltam.

2020. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Lesz biztonsági ellenőrzés, mielőtt beléptek a barát lakásába???
2020. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Katonaságnál úgy csináltunk vettünk egy dobozos narancslevet a le ragasztott fület felhajtottuk kettes fúróval kifúrtuk kiöntötök a lé felét majd fecskendővel bele a vodka. Majd a fület vissza hajtva pillanatragasztóval ráragasztottuk .
2020. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi csak simán letekertük a fanta kupakját, kiöntöttük a felét, bele a vodka, aztán vissza. Vagy kóla és bele whiskey.
2020. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Vigyétek oda napokkal korábban és akkor nem fogtok égni 31.-én ha a házibuli estéjén a szülől megnézik a táskáitokat. Gondolom a szervező fiú/lány is könnyebben haza tudja vinni még 31.-éig, feltéve ha el tudja otthon a szobájába rakni valahova.

Kisboltból csak kaptok valahogy piát, vagy van egy idősebb haver/tesó/szülő aki meg tudja venni.

2020. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan ötleteket kell adni egy egyértelműen kiskorúnak, hogy hogy csempésszen alkoholt a bulira?

Mellesleg az egyenes út egyszerűbb lenne, mert mivel otthon lesznek a szülők, úgyis le fogtok bukni. Annyira nem hülyék ám a szülők, hogy ne vegyék észre a társaságon, hogy be vannak szórakozva. Ha meg lebuktak, akkor balhé lesz. Megéri? Nem hinném.

Attól függően, hogy mennyi idősek vagytok, próbáljatok a szüleitekkel észszerű kompromisszumot kötni, hogy milyen és mennyi pia lehet a bulin. Ebben az esetben nem kell trükközni, mert nyilván meg is veszik nektek.

Sosem tiltottam a gyerekeimet a piától (a legkisebb még kiskorú, hétvégén néha ebéd előtt, illetve alkalmakkor ő is mindig kap valami aperitifet), de ha ilyen jellegű sunnyogáson rajtakapnám, akkor komoly szankciókra számíthatna. Lett volna rá lehetősége, de inkább megkérdezett minket. Végül nem vittek piát, mert a vendéglátó szülők nem engedélyezték még a cidert sem. Mégis sikerült jólérezni magukat.

2020. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért vicces, mikor tinik próbálják nettó ostobának nézni a szüleiket, mikor ŐK is voltak tinik - és bizony vagányabbak, mint a mostani korosztály. :D
2020. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Az üveget észreveszik, de ha seggrészegek vagytok gondolod azt nem?
2020. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!