Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány sörtől tudtok berúgni...

Hány sörtől tudtok berúgni (pl ha nincs tele a gyomor)?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem tudok, minden pénteken megiszok egy 11.5%-os szovjetszkoje pezsgőt és mellé 3 doboz sört, szombaton is ugyanaz, így viszonylag közepesen berúgok, csak másnap fejfájás van tőle (pl egy jó minőségű Tatra tea+2 sör keveréke másnaposságot nem okoz, csak hát nem olcsó). Csak agy magába, pl 6 doboz sör vagy 3-4 deci tömény sem okoz nálam semmit, csak ha keverem a dolgokat. Hétköznap és vasárnap sohasem iszok péntek estig.
ápr. 22. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ vársz erre? Hogy jól bírod-e a piát?

A részegség egy spektrum, nem lehet konkrétan alkoholmennyiséghez kötni.

Leírhattad volna milyen magas és hány kiló vagy. Ezt a mennyiséget erős átlagnak mondanám, egy 180+ férfi esetében.

ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
fura, de sörből elég 3-4 üveg. viszont a jägermeistert tolerálom :D
ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5-6 sörnél többet még sem bírok inni.Ennyit már bőven megérzek és némi rövid ital után be is rúgok.
ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a sör erősségétől.Az átlag 4,5-5%-alkoholtartalmú serek esetében 7-8..DE mondjuk egy 7%-os Ratsingerből már elég 5-6 darab is.
ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1től
ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lilluci27 válasza:
Nagyon nem bíroma z italt, nekem 2-3 elég
ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semennyitől, "gyorsító" is kell hozzá.
ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyre spiccesebb leszek, ahogy iszom a söröket, de a totál berúgásig 10-15-től se jutok el. (erősebb sörtől lehet fejreállnék, de én csak Ászokot iszok) )
ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
178/84 kg vagyok, de sportos. Akkor itt sokan bírják a piát, ahogy látom.
ápr. 22. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem bírom az alkoholt, tinikoromban mégis brutális mennyiségeket meg tudtam inni (sokszor két napig rosszul voltam, többször órákig nem tudtak felébreszteni, miután kidőltem). Túltoltam. Fél éve nem iszom, mert beláttam, hogy kevéstől is fejre állok.
ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!