Nemtom2222220202 kérdése:

Ebből detox lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, haverommal ha megiszunk egy fél literes futyulost, illetve kalinka vodkát abból detox lenne?
2020. dec. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél liter tömény nekem egy első vonatos buli, azaz 6-7 órás, a társaságomban én bírom a legjobban (és fogyasztok legritkábban).
2020. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha igen, tudd, hogy a detoxban kifosztanak, se telefonod, se órád, se tárcád nem lesz, mikor felébredsz.
2020. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt isztok meg fél litert vagy külön-külön?
2020. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, együtt mind2t.
2020. dec. 29. 01:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leátlagolva kb 35%-os szeszből fél liter. Ez inkább az elég buta részegség szintje. A detox nem túl esélyes.
2020. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a detoxikáló nem olyan nagy buli mint azt hiszik egyesek.

A full alkoholista összefosott, összehúgyozott okádék szagú csövesek közé beraknak, akik egész éjjel ordibálnak és fenyegetőznek hogy megölnek.

És mielőtt azt hinnétek, semmilyen különleges elbánásban nem részesül egy egyébként normális hétköznapi ember.

Max akkor nyúlnak hozzá ha már a földön fekszik és a hányásában fulladozik.

2020. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@6 Kivéve, ha tizenéves az ember, én a gyerekosztályon, saját szobában gyógyultam ki a baromságomból.
2020. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!