Abszint pezsgővel?

Figyelt kérdés
Megittam pár pohár abszintot, pezsgővel keverve 1:1 arányban. Szerintetek vonuljak be a detoxba? Meddig fogja birni a májam? Esetleg jobban járok ha tisztán iszom az abszintot?? Jelenleg olyan szarul vagyok, megyek, és elásom magam a kert végében...

2018. aug. 15. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Ha rám hallgatsz a következő dolgot csinálod:

Fogsz egy kiskanalat, ráteszel egy kockacukrot, belemártod egy feles abszintba.

Meggyújtod a kiskanalat a feles felett, és gyönyörködsz a lángba amíg a kockacukor bele nem olvad az abszintba, majd alaposan összekevered, így érdekes karamellás íze lesz.

Aztán fogod és elhajtod az egészet a gcibe ha olyan hülye vagy, hogy detoxba kell vinnie szegény mentősöknek...

2018. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

uh, ez milyen állatfaj? nekem mondjuk tetszik.


én inkább abszintista vagyok, tehát klasszikus módon, hígítom, meg édesítem az abszintot, és attól olyan jót érzek

2019. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!