Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok már soju-t? Finom volt?

Ittatok már soju-t? Finom volt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, mi az. suyut viszont igen(Salgam)
2021. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Én ittam már. Ilyen vízezett pálinkára hasonlít. Kicsit csalafinta mert, üveges sör a mérete de vagy 20%os alkohol tartalma van. Nekem nem jött be xd
2021. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ittam, és még van is itthon belőle kb. egy fél üveggel, pedig még valamikor tavaly áprilisban vásároltam. Pontosan ezt: [link]

Nem is tudom hogyan jellemezhetném, hiszen nincsen se íze, se bűze. A nagyon agyonhígított alkoholra emlékeztet. Majdnem olyan, mintha sima vizet innál, de van benne egy kis enyhén édeskés íz és nyomokban fellelhető benne az alkoholra jellemző égető-kesernyés íz.


Én már megszoktam, hogy ha valamilyen alkoholt iszok (főleg töményebbet), akkor ahhoz egy jellegzetes élmény társul, akár íz vagy erősség tekintetében - legyen szó a legjobb vodkáról is, ami tényleg majdhogynem íztelen. De ez a cucc kb. olyan, mintha a vodkát a végtelenségig felvizezték volna. Én már ittam szakét is és komolyan mondom, jobban ízlett (még az élesztős íz ellenére is) mint ez az ízetlen, erőtlen, édeskés akármi.


(Inkább akkor megiszok egy üveg jóféle sört vagy bort.)

2021. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3. leírja nagyjából. Színre olyan víz-szerű, egyébként Koreában gyakran sörbe öntik éppen az íztelen-szagtalansága miatt.


És nem hasonlít pálinkára az íze szerintem :)

2021. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ittam ár 2 félét is az egyik elméletileg a legjobb importra szánt volt de nem érzem annyira különlegesen jó italnak. Szinte semmit nem lehet benne érezni az alkoholon kívül.
2021. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam, de nekem nagyon nem ízlett :// valóban olyan, mint a vizezett pálinka
2021. jan. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, észak és dél koreait is.

Nem szeretem a töményeket, de érdekességképpen jópofa volt, jobban csúszott mint a kínai baijiu.

Forgalmaznak nagyon gyenge alkoholfokú ízesített változatot, az picit olyan mint a natur aquanak az ízesített ásványvizei.

2021. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2021. jan. 8. 15:11
 9/13 Phoney ***** válasza:
100%

A vizezett sodzsu csak az elmúlt 50 év divatja, részegedésre való kommersz szesz (értelemszerűen attól is nagyon jól be lehet rúgni, ha annyival többet isznak belőle).

A minőségiek közt ugyanúgy vannak 40-50%-osak, mint minden más párlatfajtából.

Egy részük tényleg szinte csak vodka, de amúgy a jellegét tekintve elég tág italfajta, kb. mint a rum.

2021. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Voltam kinn koreában pár hónapot. Undorító. Mintha vizes vodkát innál.
2021. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!