Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek gáz hogyha már a...

Szerintetek gáz hogyha már a legtöbb haverom iszik és kocsmázunk de én nem vagyok annyira oda a sörért? 17/F

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem szeretheti mindenki a sört.
2010. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem szereted, kész.
2010. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a sört.

Jack Daniel's 4ever!!

16/F

2010. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?Én sem szeretem, nem ízlik az íze, inkább igyál mást.
2010. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromig nem szerettem a sört, ez egy sörös társaságban néha vicces volt, de cikinek nem nevezném. Én voltam mindig az egyetlen, aki fröccsözött vagy vodkásnarancsozott, de hát mi ebben a ciki?

Ez kb. olyan, mintha mindig együtt járnál ebédelni egy társasággal, és mindenki mindig babgulyást rendelne, de te nem szereted, és te rántott húst rendelnél. Mi ebben a gáz? Nem szeretheti mindenki ugyan azt.

2010. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:

Csak az lenne a gáz, ha magadba erőltetnéd.


18 éves korom óta "iszom", de csak 22 fölött szerettem meg 1-2 fajta sört (a legismertebbeket azóta sem, max a sopronit). Sose éreztem rosszul magam, amiért bort vagy akármit ittam, míg mások söröztek:) (Igazából alkoholmenteshz is van pofám, ha úgy hozza a kedvem:P)

2010. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond, van még sokféle alkohol. Bár alkoholt sem kötelező inni, de ha nem vagy antialkoholista, akkor igyál vörösboros colát, vagy fröccsöt, vagy vodkanarancsot stb... (Bár még egy évet várhatsz vele...)
2010. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én sem szeretem a sört, minden más meg tudok inni (bár ritkán iszom alkoholt). A barna sör még lemenne, de azt meg kevés kocsmában árulnak (prémium áras terméket meg nem veszek), viszont ha átmegyünk a Dunán, akkor olcsóbb lesz a sör (a barna is), mint a cola.
2010. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy rossz oldalról közelítettük meg a kérdést. Nem az a baj, hogy szereti-e a sört, vagy nem, hanem hogy 17 évesen kocsmáznak. Ami ugye nem épp szabályos :D hiszen 18 alatt elvileg ki sem kellene szolgálni őket!
2010. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó, hát most erkölcsileg szerintem nem lehet ezért megróni a kérdezőt, egy év ide vagy oda nem sokat számít, meg hát itt a legtöbb válaszadó is biztos fogyasztott alkoholt 18 éves kora előtt, és jobbára normális felnőtt lett belőle.

A kocsmákban meg, ahova fiatalok járnak, általában kiszolgálják a 18 éven alattiakat is, amíg tudnak viselkedni, még akkor is, ha ez nem épp szabályos. Igen sok dolog nem történik szabályosan.

2010. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!