Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek gáz hogyha már a...

Szerintetek gáz hogyha már a legtöbb haverom iszik és kocsmázunk de én nem vagyok annyira oda a sörért? 17/F

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
nem nem gáz
2010. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, én sem szeretem...a borral egyetemben.Amúgy minden piát megiszok és nincs bajom velük.Sörből csak az ízesített a jó, de azt nem azért issza az ember hogy berúgjon, hanem mert finom :D

Ja és amúgy a pia azért van h jól berúgjon az ember, ezért nem értem miért isznak az emberek sört, attól csak hugyozniuk kell mire rendesen berúgnak.. :D

2010. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez igaz, 1 rekeszt sör megiszik 1 normál gyakorlottabb férfi, mire oda ér, hogy már jól érzi magát, annak az árán kap az ember pl 1 liter jégert vagy whiskeyt. Finomabb is meg elöbb is ér el.

Kérdezőnek: Nem gáz,ha mi elmegyünk este kocsmázni, én is boroskolázok már megszokták a többiek. 3 kancsó 2 literest szoktam meginni, mig a többiek sörözne, csak a különbség annyi, hogy ez nekem kerül kb 3000 Ft-be, mig ők 300ér vesznek 1 sört.

2010. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kólát is lehet inni egy kocsmában nem :D az a gáz ha anyit vagy benn a házban mint egy szobanövény és nincsenek haverjaid:D
2010. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!