Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a kézműves...

Mit gondoltok a kézműves sörökről?

Figyelt kérdés
Melyik konkrét főzdét/sört szeretitek? Akik jobban benne vannak a témában, hogyan vélekedtek a magyar kézműves sörökről világviszonylatban?

2021. febr. 2. 08:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket, rendszeresen kóstolok új dolgokat. Az a helyzet, hogy szerintem is nagyon túlárazott a dolog. Oké, mondják, hogy milyen drága a technológia kiépítése, fenntartása, újítások bevezetése, de szerintem nem véletlen, hogy most már rengetegen akarnak sörfőzdét csinálni. Ha annyira nem érné meg, nem csinálnák ennyien...

Úgy meg főleg túlárazott a helyzet, hogy sokszor semmi extrát nem is kap az ember a pénzéért.


Hübris: Nekem bejött több sörük is és sok helyen olcsóbban beszerezhetőek. Egyszerűen kötelezően jók. Ami nálam gond volt, hogy egyszer csak hiába vettem több helyről is, mind felhabzott. Szóval, tőlük már nem is veszem, pedig szerintem a legjobb magyar búzát csinálták és nem a legdrágábban!


Monyo: Az American Beauty volt a kedvenc magyar apám, aztán egyszer csak gagyi lett. Nagyon sajnálom. A többi cuccuk változó, de úgy nagyjából jók.


Fehér Nyúl: Az alapabbb dolgaikat kóstoltam, elég jók voltak és szintén néhol elég jó áron beszerezhetőek.


Mad Scientist: Ők gyakorlatilag sorban tolnak ki mindenféle cuccot. Rengeteg dolgot túláraznak és a produktumok is változóak. Volt, ami nagyon megérte az árát és jó is volt, de volt olyan, aminél egyszerűen csak ültem és néztem, hogy ennyire jellegtelen valamiért miért adtam ki 800 forintot...


Rothbeer: Hasonló, mint a Mad, csak kevesebb sörük van.


First: Az alap söreiket ittam, nekem óriási csalódás volt.


Szent András: Mondhatjuk, hogy talán a kedvencem. Kevésbé csinálnak érdekes dolgokat, inkább a hagyományos vonalon mozognak, de abban nagyon jók. És olcsók. (Most már ők is elkezdtek próbálkozni új dolgokkal. Remélem, az áraik nem fognak elszállni.)

2021. febr. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!