Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Észrevetted hogy berúgás és...

Észrevetted hogy berúgás és berúgás között van különbség? :D

Figyelt kérdés

Van amikor iszogatsz és tök jó kedved van, röhögsz a többiekkel, de van amikor meg iszogatsz még sincs jó kedved, kezdesz szarul lenni és az ilyen általában hányással végződik.

nem?:D


2010. aug. 16. 19:58
 1/8 anonim válasza:
100%

nekem mindig jó kedvem van!

mikor hányok akkor is!

2010. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
hát ha én berugom akkor jókedvem van,nevetek.aztán meg sírok:DDés hányás követni:D
2010. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Iszogatsz, jókedved van, pörögsz, táncolsz, ez kb az első 2 óra. Aztán kezdesz csak szarul lenni, meg hányni, szal 1 este alatt minden összejöhet :P Én legalábbis ezt tapasztalom a környezetemben.
2010. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én nem szoktam szarul lenni, csak ha eleve szar a kedvem még ivás elött, de abban az esetben nem vagyok jókedvü az elején sem. Szóval nálam berúgásnál csak 1 féle állapot van :)
2010. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én amikor szerencsétlenül kevertem össze a fogyasztott piáimat akkor elég méreteset rókáztam, viszont jó volt a kedvem amennyire emlékszem. (nem vagyok rá büszke, de a legjobb családban is előfordul az ilyesmi)
2010. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jó kedvem van, de még soha nem hánytam.
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt vettem észre, hogy ha üres gyomorra piálok be mondjuk 3 óra alatt 10-15 sört akkor még józan vagyok, és ha ott abba hagyom az is maradok, de mindig másnapos vagyok, viszont ha teli gyomorra piálok akkor ha berúgok akkor se leszek másnapos. Bár ez nem teljesen volt válasz a kérdésre, de ivás előtt mindig egyetek:D nem hánytok annyit és jobban is megy a pia. Ja és itt az én receptem: Buli előtt 2 kanál olaj, kicsit gusztustalanul hangzik de beválik. Akármennyit meg tudok így inni, csak arra kell figyelnem, hogyha abba hagyom a piálást, akkor azonnal le kell tolni 2 liter vizet vagy még többet, mert ha felszívódik az olaj, akkor egyszerre csapódik le az összes alkohol és abból durva berúgás lesz, viszont ha letolom a sok vizet, akkor kipucolja belőlem, mielőtt felszívódna. Hát jó hosszú lett, úgyhogy abba is hagyom.
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
függ attol is hogy mit iszol mert vannak olyan piák ami egy idő uttán inkább lehuz a Whisky a leg job pia abol bármenyit iszok nem huz le inkáb felpezsdit na meg persze füg a társaságtol is
2012. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!