Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha ivás előtt iszok sok...

Ha ivás előtt iszok sok vizet, akkor nehezebben üt be, vagy a hidratálás csak utána nagyon fontos?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak akkor üt be nehezen, ha eszel előtte. Vagyis én így tapasztaltam
2021. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha alkohol fogyasztása előtt sok vizet iszol,akkor csak annál többet fogsz vizelni.Ennyi.A sima víz pedig utána se ér semmit.Savanyúságlevet vagy rostosat kell inni.
2021. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Az én receptem:

Jól be kell kajálni ivás előtt.

Nekem az vált be a legjobban, ha csak jó minőségű töményet iszok (egy félét!!) sok sok vízzel vagy üdítővel.

Ill a buli vége felé már csak vizet iszok.

2021. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha minél jobban minél olcsóban be akarok rúgni? :D

Mondjuk ebédelek, majd estig nem eszek, csak iszok, aztán megiszok fél üveg-üveg bort minél gyorsabban, az hatásos lehet?

19f, 71 kg

2021. febr. 15. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem félsz a másnaposságtól, akkor így van, ne egyél már ebéd után.

Aztán éhgyomorra igyál meg egyszerre sok bort.

Én egyszer így estem az asztal alá kb 5 deci bortól 😂

2021. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És egyébként a hormonokat az alkohol zavarja össze, vagy a részegség? Tehát ha kevéstől rúgok be valamennyire, az ugyanolyan káros, mintha soktól rúgnék be ugyanannyira?
2021. febr. 15. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholizmus káros.

Ha időnként, vagy egy életszakaszban (pl. egyetem) iszod részegségig magad többször is akár, semmi hosszútávú bajod nem lesz.

Még az ótvar piáktól sem, bár tényleg érdemesebb minőségi alkoholt inni

2021. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!