Meggysör+gumicukor?

Figyelt kérdés
Magába szívja, ugyan olyan jó mint vodkával?

2021. febr. 16. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vodkával is undorító, de te tudod.
2021. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert tized annyi alkohol van benne, mint a vodkában.
2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz sajna olyan, de próbáld ki. Inkább olyan “taknyos” hatása lesz a cukornak:(
2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a vodka meg gumicukor mire jó, ezt minek?Nem fogyasztottam még ilyen furcsaságot.De nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek.
2021. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekek baromsága.
2021. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5



Elképzelve nekem ez valami émelyítő katyvasznak tűnik.

2021. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gumicukor egy utánzat. Az eredeti élményt a "vodka jelly shots", a

"vodkazselé" adja meg. Erre több recept van Google találatban, mint Magyarország lakossága! :)

Sörrel - hát nem tudom, hogy ittál-e már bubi mentes sört. Próbád ki! Fogj meg egyet és kavard ki egy evőeszközzel. Ha az ízlik, hát a fene az ízlésedbe :) De ezt is tudod zselésíteni, ha akarod.


Ballagásra tudom ajánlani a vodka shake -et. Ami egy mekis shake vodkával. Nagyon üt, kicsi is elég belőle, és nem rosszulsz be tőle.

2021. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én vodkát se iszom gumicukorral, de ez több szempontból sem működik.

Egyrészt a meggysörnek ehhez túl alacsony az alkoholtartalma, 4-5%-os szokott lenni a vodka 37-40-ével szemben. Ennek a vodka-gumicukor, vodka jelly elképzelésnek az a lényege hogy alkohol kerüljön a gumicukorba. Ha be akarsz rúgni tőle, akkor meggysörből sokkal többet kéne innod hogy hatása legyen amit már nem praktikus gumicukor formájában fogyasztani, ha meg nem akarsz tőle berúgni akkor minek áztatod alkoholba, egyél gumicukrot magában.

A másik értelme a vodka jellynek hogy elveszi a vodka ízét, könnyen csúszik. A vodkának alapvetően nem sok íze van és az is alkohol-íz leginkább, amit sokan nem bírnak. (igen, tudom hogy ez nem minden vodkára igaz. De aki gumicukrot áztat bele az nem fog prémium italokat venni hanem Royal-Kalinka-Finlandia vonalon mozog) Viszont mivel semleges az íze, egy gyümölcsös gumicukor teljesen elnyomja. Ezzel szemben a meggysörnek magától is van meggyíze meg jó esetben söríze, ami nem tudom elképzelni hogy jó gumicukorral keverve.

2021. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!