Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért mondják hogy aki iszik...

Miért mondják hogy aki iszik az ellustul, meg másnap nem lesz produktív?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tapasztaltam, sőt, pár hónapja 1 cseppet sem ittam és elkezdtem demotivált lenni, aludni egész nap, stb, tegnap lehúztam 3 feleset és magamtól keltem reggel, produktív vagyok és nem az alváson jár az eszem, most én vagyok szarul bekötve vagy tényleg túl van gondolva ez az iszol hülye leszel sztori? Pedig az első hónap után már egyáltalán rá se gondoltam hogy mikor iszok, de úgy a 2. után elkezdtem demotiválódni és érdektelen lenni minden felé.
2021. márc. 6. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek akkor van létjogosultsága, ha másnapos az ember utána. Nem kell hányni egész délelőtt, van az kisfokú másnap, ami szimplán csak nyomottá tesz, kb mint egy nátha.

Egyébként én is érzem magamon, ha ittam előző este, alig pár órát tudok koncentrálni, max hármat. Csak feküdni akarok, meg telefonozni.

2021. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyhe másnap ellen könnyű, tartalmas reggeli, só, gyümölcslé, víz, na meg némi keményebb fizika, és huss, megint amerika kapitány vagy.
2021. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is érzem ezt a demotiváltságot, ha nem iszom. Szerintem ezt azok találták ki, akiknek rossz tapasztalataik vannak alkoholistákkal. Csakhogy egy ugyanolyan, mintha azt mondaná valaki, hogy ne állj szóba feketékkel, mert rosszak a tapasztalatok. Ahány alkoholista, annyiféle ember. Valakire rossz hatással van, valakire jóval.
2021. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!