Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért csak akkor jó a berúgás...

Miért csak akkor jó a berúgás ha másnap ráiszok?

Figyelt kérdés
Elkezdek inni és eufória, jókedv sehol csak a tompaság. Furább a mozgásom, a beszédem, esetleg elalszom, felejtek. Viszont most hogy ráittam totál más mint tegnap, most érzem, hogy jobb meg másabb. Ez mi? Másnak is van ilyen?

2021. jan. 28. 10:47
 1/3 Phoney ***** válasza:

Az alkohol szerintem csak akkor adja "üzembiztosan" az eufóriát, hogyha az ember rendszeresen fogyasztja, vagy legalábbis nem túl rég fogyasztott utoljára (a te esetedben pl. előző nap). Enélkül valamennyire esetleges, gyakran csak tompaságot okoz. (Én is így vagyok, de mástól is hallottam már.)

Olyannal viszont még nem találkoztam, akinek csakis a második napon okoz eufóriát.

2021. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, köszi. Az a baj hogy harmadnapja hogy iszom, túl jó. Le kéne állnom valahogy.
2021. jan. 29. 10:43
 3/3 anonim válasza:
nekem is sokkal jobban átjön az érzés ha sorozatba iszok
2021. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!