Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az a magyar nagyüzemi...

Melyik az a magyar nagyüzemi sör ami nektek a legjobban bejön és akármikor nyugodtan veszitek le a polcról?

Figyelt kérdés
Nekem eddig talán a Soproni APA volt az amiben nem csalódtam soha, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2021. márc. 16. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Soproni Meggy, Málna, Búza. Ipa valamint a hopláger büdös és az íze is szörnyű, apát még nem kóstoltam.

Sima sörből Miller vagy Corona, bár ezek nem magyarok

2021. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Borsodi Rákózi.
2021. márc. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Kőbányai
2021. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagyobb tételben vásárolva- főként az ára miatt a Pécsi Szalon.Meg az már egy könnyen iható, zavaró mellékízektől mentes sör.

--------------

(Az árukat nem nézve) még a következő sörök: Soproni 1895,Pécsi Premium Lager,Pils,Dreher Ipa,Dreher Gold,Soproni Porter,Dreher Bak..

2021. márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Dreher IPA és APA

Pécsi prémium

Dreher Bak (bár utoljára rossz íze volt, nem tudom hogy változtattak-e vagy rossz szériát fogtam ki)


Az olcsó sörök közül a Kőbányai szereintem hihetetlenül alulértékelt sör, "puhakettes" csomagolásban még kifejezetten olcsó is.


A sopronit régen nagyon szerettem, de már az 1895 sem jó.

A Borsodi meg amihez nyúl szarrá válik (és másnap elviselhetetlen fejfájássá) Staropramenből is már csak a Granát és az Unfiltered jó, mert az még import.

2021. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
*Soproni IPA és APA-t akartam írni
2021. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soproni Óvatos duhaj sorozat (kivéve a porter)

Pécsi Sör

2021. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Dreher Bak és Borsodi IPA, az utóbbi a legjobb ipa a nagyüzemiek között, véleményem szerint.
2021. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Soproni Málna, a Soproni Porter, valamint a Königsbrau söröket már sehol nem lehet kapni Budapesten. De cáfoljatok meg, ha tévedek.
2023. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!