Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért bérfőzetik a cefréjüket...

Miért bérfőzetik a cefréjüket az emberek mikor a pálinkafőzőben összekeverik a cefrét más emberek cefréjével?

Figyelt kérdés
Valaki hiába csak az egészséges, kimagozott gyümölcsöt adja be, jön egy pistabá aki a földről felszedett tyúkszaros rothadó cefréjét adja be.
2021. ápr. 5. 16:40
1 2 3
 21/23 mindentudó99 ***** válasza:
Szomszédnak vállalom el egyedül. Van barackfája van szőlője. De csak úgy vállalom hogy én csinálom meg a cefrét is. Nálam vannak a cefréi is elhelyezve. Ő csak áthozza a gyümölcsöt. Aztán felezünk ha lefőztem így megéri tavaj előtt is lett plusz 35 liter barack pálesz. Azóta mindíg lefagy. Most is sajnos így jártak a barackjaink. Jártam úgy hoztak ide több hordó löttyöt ilyen zöld almákból. Félbe vágva beledobva a hordóba. Semmi szesz nem volt benne. Még nézett rám furcsán mikor mondtam hogy ki kell öntözni mind. Na befejeztem az ilyet. Vegyen mindenki főzőt. Szabadon lehet már főzni. Persze jobb potyáznu mint 150-200 ezret beleinvesztálni
2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mert a pálinkafőzőben nem keverik összek a cefrét más emberek cefréjével.
2021. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Mert a pálinkafőzőben nem keverik összek a cefrét más emberek cefréjével."


Hát te meg hol élsz? Nem Magyarországon az biztos.

2021. aug. 27. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!