Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van jó whiskey 10.000Ft alatt?

Van jó whiskey 10.000Ft alatt?

Figyelt kérdés

Soha nem ittam még whiskeyt, de baráta szerint nagyon jó, csak vigyázni kell milyet veszek.

Jack Danielst és Jim Bean-t szokták dicsérni, amit azért prefelálok mert kijönne a keretből.

Szóval tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ki milyet szeret és mennyibe kerül?


2021. ápr. 16. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Inkább jagermeister-t vegyél, ami nem gabonapárlat,"


Whiskey mióta gabonapárlat?

2021. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A Jägermeister is jó, csak épp másfajta pia, itt most whiskey-ről van szó! Aki a whiskey-t nem szereti, az minek ír ide? Ízlés dolga, nem pedig a lebeszélésé!

#11-es, akkor szerinted mégis mi a whiskey, ha nem gabonapárlat?

Viszont azt megkérdezném, hogy az ízlésem miért lett lepontozva? (#4) Amúgy meg még 10 ezer alatt is a ritkább whiskey-ket ajánljátok, amik egyetlen hibája, hogy nehezebben beszerezhetők, legalábbis neten kívül!

2021. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Phoney ***** válasza:

tegnap 15:37

A gyakoribb whiskyknek 10 ezer alatt meg az a nagy hibája, hogy többnyire nem érik meg az árukat. A Jack No.7 ma szerintem se rossz vétel, de én azért nem ajánlgatnám úgy, hogy "nem lehet mellélőni" vele, mert dehogynem lehet. És nem csak sznoboknál.


Ha már ennyire számít a pénz (egyébként nekem is), akkor ne az legyen már a szempont, hogy nem találod meg a tescoban... szerintem minden megyeszékhelyen van olyan italbolt, ahol megkapod a "ritkább" whiskyket, de ha nincs, akkor is megrendelheted egy PP.pontra úgy, hogy még szállítással együtt is jobbat kapsz, mint szupermarketből ugyanannyiért. Kivéve persze, amikor készletsöprést tartanak drága whiskykből 30%+ kedvezménnyel :)


tegnap 13:45

Nem te vagy az, aki össze szokta keverni a whiskyt és a brandyt? :)

2021. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze, rendelni nem gond azért, de ha közelebbről is elérhető...

"A gyakoribb whiskyknek 10 ezer alatt meg az a nagy hibája, hogy többnyire nem érik meg az árukat" - már miért ne érnék meg? Szeszfok és kiszerelés is ugyanaz, azon kívül csak száj ízlése!

2021. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!