Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan szeretitek inni a...

Hogyan szeretitek inni a felest?#1

Figyelt kérdés

Egyhúzóra, ami marad az a harag hozzáállással.

Vagy elkortyolgatod szép lassan, hisz nem hajt a tatár.

Bármelyik is legyen egy a cél mije van a fanak... Levelle!



2021. jún. 4. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Egyhúzóra, ami marad az a harag hozzáállással.
Elkortyolgatod szép lassan, hisz nem hajt a tatár.
Mindegy, hisz egy a cél: Mije van a fának? Levele!
Utalom a rövidet
Én is utalom ezért pusztítom, hogy fogyjon!
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Elsősorban az ital minőségétől függ. Egy jó whiskyt eszem ágában nincs lehúzni, elkortyolgatom, forgatgatom a számban, kiélvezem. Egy minőségi pálinkánál is hasonló a helyzet.

Egy vodkánál vagy kerítésszaggató házi pálinkánál, minél kisebb kárt okozva menjen le, annál jobb elve mentén egyhúzóra. Aztán próbálok kitérni a következő körök elől.

2021. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kétszerre iszom meg, egyben nem bírom, viszont ezek az italok túl erősek ahhoz, hogy "kortyolgassam".
2021. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Phoney ***** válasza:
100%

Ital és hangulat kérdése is, de ha nem kortyolgatom, szerintem akkor sem szoktam 2 vagy max 3 centnél többet egyszerre lehúzni. (Nem mindig látom, hogy mennyi, általában nem felespoharat használok).

Egyébként bármit tudok (és szoktam is) kortyolva inni, a rosszabb házit is. Ami annyira ocsmány, hogy nem tudom kortyolni, azt eleve nem iszom meg.

2021. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Húzóra ivásból olyan 23-24 éves koromra nőttem ki. Rövidekből olyat iszom, amit érdemes és lehet kortyolni, egyébként meg long drink.
2021. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon picit beleszürcsölök - mintha leinnám a tetejét -, picit ízlelgetem, aztán lehúzom egyben.
2021. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kétszer 2-3 centet szoktam inni. Az kényelmesebben elfér a számban.

Előtte megszagolom, ráhangolódok, majd a számba véve kicsit megforgatom, ízlelgetem és utána nyelem csak le. Aztán jöhet a következő kör.

Vannak azonban olyan ismerőseim, akiktől csak úgy fogadok el bármit, ha illatolás és ízlelgetés nélkül, összeszorított farpofával küldöm le, remélve, hogy nem fogok tőle okádni.

Amúgy Phoneyhoz hasonlóan nem innék ilyesmit, de van aki annyira kedvesen és jószándékúan kínálja, hogy nem tudnám megsérteni azzal, hogy visszautasítom.

2021. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen italról van szó. Whiskyt kortyolva iszom, jagert unicum szilvát is bár azt sörrel kísérve ellenben a vodkát, tequilát, gint stb. lehúzom.
2021. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél feleset nyelek le egyszerre, akkora korty után rám jönne a hányinger.
2021. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 B2man ***** válasza:
75%
Katonàsan: Szûrke agysejtek...Vigyàzz! Oszolj!
2021. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Hát ez attól függ kiét iszom. Sajátom kortyolom. Más háziát inkább leküldöm nem kockáztatom az ízlelgetést . Sokuké szinte ihatatlan. De úgy kínálgatják mintha valami díjnyertes ital lenne. De legjobb el se fogadni. A ma még vezetnem kell egy mindíg bevállt szöveg.
2021. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!