Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Staropramen legújabb, PRAHA...

Staropramen legújabb, PRAHA nevű söréről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jó lett?

2021. jún. 9. 09:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Staroprament az összeset licensz alapján gyártják, importot nem lehet kapni (legalábbis a nagyáruházakban, lehet hogy valami kisebb italkereskedés behozza)
2021. jún. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11


Pedig úgy van írva,hogy a Granát és az Unfiltered nem licensz alapján készül.A Borsodi csak forgalmazza.

[link]

[link]

2021. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy egy teljes százalékkal gyengébb, de ízre sem annyira keserű a Praha, sokkal lágyabb ízű, mint a standard Staropramen! Mondjuk engem nem zavar, mert amúgy se szeretem a túlzottan keserű söröket, viszont a 4% még nekem is kevés, pedig nem vagyok alkesz, de nálam 5% az ideális alsó határ! Persze mindenki egyéni ízlése, hogy milyet szeret, de nálam ez szo-szo, vagyis finom de gyenge!
2021. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!