Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mennyi vodkát...

Szerintetek mennyi vodkát kell innunk ahoz hogy ne rugjunk be csak picit megérezzük?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatal vagyok, de tartunk egy házibulit a barátnőmnek szülinapjára és a fiúk nagyon ragaszkodtak az alkoholhoz. Egy royal vodkát szereztünk be (még nem igazán tudjuk, mit hogy kell) és vettünk hozzá 2doboz másfél literes üditőt. Szerintetek milyen arányban higítsunk akkor, ha semmiképp nem akarjuk, hogy valaki berugjon?

2021. jún. 12. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, így ismeretlenül azt mondom, hogy 3 felesnél többet ne igyatok.
2021. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted milyen arányban higítsunk a narancslével? Egy nagy tálban akarjuk előrre osszekeverni a baratnommel es tanacstalanok vagyunk
2021. jún. 12. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Total kezdonek 3 feles az garantalt hanyas. Maximum egyet igyatok fejenkent, hidd el vigyorgas lesz attol is, de esznel maradtok es nem tortenik a buliban olyasmi, amit kesobb legszivesebben kitorolnetek az emlekeitek kozul.
2021. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Semennyit nem kell inni. Elég ha egy kis vodkába mártott vattát az anuszodba helyezel. Garantáltan nem lesz hsnyingeres rosszul lét mert nem a gyomron keresztül szívódik fel. Élvezhetitek az alkohol minden pozitív hatását minden negatív hatása nélkül.🤤
2021. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kell erős, akkor 1 egység vodkához akár 10 egység üdítőt adhattok, így egy elég laza alkoholos italt kaptok. Ahogy csökkentitek az üdítőt, úgy erősödik a kapott koktél. Szerintem 1 : 5 arány megfelelőbb, tehát egy liter üdítőbe (leginkább narancs) 2 dl vodka.
2021. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Fejenként 1-2 deci vodka bőven elég fejenként, öntsétek föl bátran sok üdítővel.
2021. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

fejenként 1-2 dl, egy még sosem italozó fiatalnak rohadt sok.

ha már egyszer muszáj inni, én 2-3 cl-nél többel nem kezdenék, persze naranccsal, aztán várni és ha nem okoz gondot, maximum egyszer ismételni, így az elsőre is maximum csak kicxsivel több mint egy feles.

még szinte gyerkek, ha maga is elismeri, hogy nagyon fiatalaok, bőven megárthat annyi is, annál több merg garantál szédülés és hányás. Ez egy töményszesz, nem bor, hogy bevágjanak belőle 1-2 dl-t, vodkából két deci még sok felnőpttnek is sok, nem a masszív alkeszokból kell kiindulni, akik fél literig meg sem állnak, csak hogy bemelegítsenek.

2021. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7, #6 vagyok, teljesen jogos amit írsz! 1-2 dl vodkát maximumnak gondoltam fejenként, és azt is persze jópár óra alatt (monduk egész délután, vagy egész este) elfogyasztva.
2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!