Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskeyn kívül milyen más...

Whiskeyn kívül milyen más rövidital van aminek önmagában is finom?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 14:18
1 2
 11/15 Phoney ***** válasza:
100%
Azok, akik a szar pálinkához szoktak. (Ami a pálinkaivó emberek 95+ százaléka.) A felsőkategóriás vodka pedig kb. a legkönnyebben kortyolható ital, azt sem kell lesatuzni. Én pont nem annyira szeretem a vodkát, de attól még nem satuzom le.
2021. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
èn a whyskis vagyok, szeretem a konyakot, a rumot nem. fiatal kereső kèptelen koromban a tabis bor is ment, de azóta megengedhetek egy pici luxust, főkèpp ha vendèg is van...
2021. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9


[link]


..........................

Mondjuk a vodkán tényleg nincs sok ízlelni,szagolgatni való.De annak épp az a lényege,hogy semleges.

2021. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy jó pálinkát vétek egyből ledönteni. :)

Persze akinek a nagypapa kerítésszaggatója az igazi pálinka, azt megértem, hogy nem szívesen kortyolgatja. :)

2021. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kinek mi, ez teljesen izlésfüggö, én pl az Uncimut és rumot kedvelem kortyolgatni, vodkából meg attól függ, mert azért azok között is van különbség, van ami olyan kellemesen mentás utóízt hagy, az pl jó.
2021. jún. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!