Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 15-16 évesen ki iszik heti/...

15-16 évesen ki iszik heti/ kétheti rendszereséggel úgy hogy matt részeg és mit általában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 18:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
amikor elolvastam a kérdést, azt hittem, h egy anyuka érdeklődik, hogy mennyire elterjedt ez most és divat a fiataloknál, mert esetleg rajtakapta a gyerekét is. öö .. most ez alapján osztod a zöld pacsit? ha valaki piál, kap, ha valaki beolt hogy huzzál aludni, mert ott vana tojáshéj a p.csádon akkor meg bedurci.. egyébként 19/F vagyok, én is eljárok bulizni én is voltam részeg 14 évesen is, de ezzel nem szokás menőzni.. :) GAS
2010. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Én akkor ha cask alkalom van.. azaz vmi buli. szülinap stb.. ha hetente akk akkor, ha havonta, ha félévente akk akkor.. szval.. nekem nem hiányzik a szesz.. elvagyok nélküle, de ha a "helyzet megkívánja" akkor had szóljon. :D
2010. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
ok én lérek elnézést:D
2010. aug. 26. 19:14
 14/27 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30, de 15- 16 évesen rendszeresen ittunk, hetente 2x berúgtunk általában. Én kiszálltam abból a társaságból, de van olyan, akivel most találkozom és még mindig ugyanott tart... :-/
2010. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ja és általában VBK- t ittunk meg agyvérzést. Ritkán töményet.
2010. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

én hetente 1-2x

fütyülőst,tequilátmalibu almát szoktunk általában:D

persze azért nemszoktam hányni

csak jól érezzük magunkat.

2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Szánalmas vagy, meg az összes többi hányadék ismerősöd is.


Szombat este voltam fültanúja pár ilyen ostoba gyerek beszélgetésének a téren. Természetesen egyik kézben sör, másikban cigi.

Kisgyerek kérdi a kiscsajt: -Héé! Hááá hogyhogy neked eladnak piát meg cigit?

Csaj: - Há úgy tudod, hogy énmá mingyáá betőttöm a tizennyócat!

Gyerek: - Aztán mikóó, me megünnepelhetniiink!

Csaj: - Mingyá, hatévmúva!


És röhögtek, mint a patkányok...

2010. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én spec 14 vagyok,de szoktunk néha inni.Viszont most 20-án úgy berúgtam,hogy azthiszem többet nem iszok :)
2010. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Suliidőben általában hetente szoktam elmenni haverokkal inni, van, hogy jobban megkapom a piától, néha kevésbé.


Amit általában inni szoktam: fény és sima vodka, portó rum, tequila, pálinka (nem fütyülős), abszint.

2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

most nyári szünetben majdnem minden nap mattrészeg voltam,de nem szokásom hányni bírom a piát eléggé

suliidőben,péntek szombat esténként


15/F

2010. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!