Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 15-16 évesen ki iszik heti/...

15-16 évesen ki iszik heti/ kétheti rendszereséggel úgy hogy matt részeg és mit általában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 18:40
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Mattrészeg sose tudok lenni,mert birom a piát,amugy nem vagyok az a nagy piálós,csak alkalomattán(igaz van olyan aki mindig talál rá,na jó én nem olyan vagyok):DXD
2010. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Régen heti 2x eléggé részeg, a koordináció elvesztésének határán, mostanában havi 1. Régen 16/F, most 17/F. De most sokkal többet sörözünk, összességében lehet többet, mint régen, mert akkor töményeztünk.
2010. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 BeerHunter ***** válasza:

Nem okoskodásként, de majd rájöttök, hogy sokkal jobb nem mattrészegre inni magatokat, hanem egy picit kevesebbet, és azon a szinten tartani magatokat.

Egyébként mi ennyi idősen heti rendszerességgel (Párkányi sörözés)+ amikor úgy jött (Esztergomban) kocsmáztunk. Leginkább söröztünk.

Mondjuk kinek mi a mattrészeg. Hogy nem tudsz magadról?


Off: "minden nap mattrészeg voltam a szünetben, mert jól bírom ám a piát" XD

2010. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
hát én kb hetente, vagy akár hetente többször is így a nyáriszünet végén:) "kikellélvezni" címszó alatt:D amúgy boroskola vodka pálinka pezsgő :P
2010. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%
szerintem kurv@ szánalmasak vagytok gyerekek, édesanyátok büszke lehet rátok , főleg a 15 éves kisfiára, aki a nyár minden napján részeg volt....de vagány vagy hallod!még ha csak azt hazudtad volna h heti 1 x voltál, de még azt se hinném el!csak így tovább gyerekek!!ettől lesztek NAGYok!
2010. aug. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én havonta művelem! Csak én nem szoktam hányi mert 1. jól birom a piát 2. általában nem iszok annyit hogy széthányjam magamXD
2010. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én is beszoktam rúgni hetente általában kétszer. De mégse híresztelem mindenfelé, hogy mekkora fa.za gyerek vagyok... Sőt utálom ha hallom velem egy idősöktől suliban, vagy bárhol, hogy hogy berúgtak kit kellett épp hazavinni, stb... Attól még, hogy nekünk se kéne inni nem kell minden fiatalt egy kalap alá venni :) 16/F
2010. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!