Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen szeszes italt érdemes...

Milyen szeszes italt érdemes vinni házibuliba?

Figyelt kérdés
Én portorico-i rumra gondoltam. Azt lehet, vagy nem nagyon illik? Mit ajánlotok?
2021. júl. 15. 10:55
 1/8 Estel.19 válasza:
97%

Házibuli szesz illemről még nem hallottam. De általában az ember bedobja a közösbe. És sokszor a legtöbb bulizó próbálja minnél olcsóbban megúszni. De ha valaki minőségibb, drágább piát visz, akkor arra viszont rárepül.

Tehát általában bort, pezsgőt, vodkát szoktak. Ha ettől jobbat viszel, akkor légy résen :D

2021. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Az 1-es tökéletesen leírta!:)

Egyébként házibulija válogatja, azaz a publikum összetételétől is függ.

Voltam én már olyan házibulin, amit "party"-nak neveztek, hogy 20 ezres pia alatt lenéztek.

Vigyél egy jobb vodkát vagy egy karton sört (24 db)

2021. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mi pl. nem iszunk rumot, szóval ha hozzánk hoznál egyet akkor remélem meg is innád mielőtt elmész :D Van itthon egy csomó félig felbontott tömény, mi nem fogjuk ezeket meginni, szóval nagyon remélem jön valaki és rárepül, mert csk a helyet foglalja :D

Egyébként a társaságtól függ, karton sör, pár üveg bor vagy egy üveg jobb vodka simán megteszi és az könnyebben keverhető valamivel mint a rum.

2021. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ital? Oregek vagytok? Mert a fiatalok dizajner drogokat fogyasztanak es nem portoricoi fozorumot :)
2021. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Vodkát, az pl. jó gyümölcsléhez is, magában is.
2021. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Olyat vigyél amit te is szívesen meginnál.

Olyan nincs, hogy nem illik valamit vinni.

2021. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A portorico szerintem elég vacak. Ha rövidben gondolkozol, akkor a fentebb említett vodka univerzális mivolta miatt jó, pl. a Finlandia már iható és literenkénti árat nézve majdnem ugyanannyi:

[link]

[link]

[link]

Ha hosszú is jó, akkor sörök (az import Staropramen már jó, de a Dreher is iható), borok (rozéfröccs pl. [link]

2021. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó link helyesen (a zárójelet is belevette):

[link]

2021. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!