Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan alkoholt ki tudom vinni...

Olyan alkoholt ki tudom vinni az önkiszolgalonal, amin nincs rajt az a lopasgatlo cucc?

Figyelt kérdés
Borra gondolok elsosorban, azokon nincs rajt, igy kitudom vinni önkiszolgálónal? Elmultam 18 nem azert kerdezem, csak nincs kedvem sorban acsorogni a pia miatt.
2021. aug. 23. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy oda fognak menni, és elkérik a személyid.
2021. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én azt hittem lopni akarsz. :) Nálunk nem jönnek ide,csak ha nem tünsz 18nak
2021. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizethetsz alkoholt az önkiszolgáló résznél, de oda kell mennie egy eladónak, mert jelez a gép. Mondjuk lehet boltfüggő, de a spárban nekem mind a pár alkalommal így volt, mikor vettem valami alkoholosat.
2021. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1%
Minden árun van láthatatlan lopásvédelem is. De biztos ami tuti, minden valamirevaló boltban (szerintem már falun is, a legutolsóban is), van kamera. Pont azért, ha Julcsa a kasszában meg Dezső a hentespultban épp csak később vette észre, akkor is legyen valami, és lehesssen mi alapján nyomozást indítani. Szerintem nem éri meg.
2021. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha odajonnek a szemelyimet elkerni azzal nincs semmi baj, csak nem fog becsipogni az a szar kifele?
2021. aug. 23. 22:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehuzom az onkiszolgalo cuccon es ki is fizetem. Nem akarok lopni es 18 is elmultam, csak felek hogy befog csipogni igyis mert van rajt valami mas ami miatt becsipogna, mint ha pl jack danielst vennek onkiszolgalon es nem szednek le rola azt a cuccot.
2021. aug. 23. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csipog be kifelé, ha meg lenne is lopásgátló rajta: csak akkor üzemelhetnek az önkiszolgáló kasszák, ha egy eladó ott van felügyelni, ő pedig levenné róla.
2021. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig becsipog, akkor sincs gáz, mert ott lesz nálad a blokk.
2021. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat az jo csak elegge ego lenne ha becsipog, mert mindenki azthinne, hogy lopok.
2021. aug. 23. 22:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Multkor mikor whiskeyt vettem végigkellett alnom a sort, mert hogy lekell szedni rola a lopasgatlot es vagy 20 percet alltam ott, mikozben az onkiszolgalo meg kb full ures volt. Ezek szerint akar a lopasgatlossal is mehetnék oda? Vagy leszedik ottis vagy mi?
2021. aug. 23. 22:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!