Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális hogy ennyire megártott?

Normális hogy ennyire megártott?

Figyelt kérdés

60 kilós 170 centis nő vagyok.

Tegnap megittam éhgyomorra először 1dl vodkát , attól csak jól éreztem magam, aztán megittam még 2 decit és hányingerem lett, elkezdtem hányni aztán elaludtam de amikor felkeltem megint hánynom kellett és pokoli rosszul éreztem magam, sajnos végig magamnál voltam most és ami a legfélelmetesebb volt hogy remegtem mintha fáznék meg sírtam alig birtam megmozdulni és nem akartam elengedni a párom kezét. A hasam is ment.. Aztán valahogy jobban lettem órák alatt. A párom haza vitt a kocsimmal. ( ő soha nem iszik) Hazaúton már jobban voltam de a vasútállomásnál még sírtam de az már ilyen hiszti féle volt :D

Otthon jobban lettem, ettem egy fél almát és elaludtam. Ma reggelre szerintem teljesen jól vagyok már, másnaposságnak nyoma sincs (lehet azért mert ki jött az egész)


Egyre rosszabbul bírom az alkoholt. Szerintem soha nem iszom már semmit. Mert arra örökké emlékezni fogok hogy mennyire pokolian rosszul éreztem magam..


Normális hogy ez volt?


25/n

Szilvi



2021. okt. 2. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem töményen ittam. Úgy az első kortynál erős hányingert kaptam volna.. nem értem hogy a példaképem hogy tudta az esküvőjén töményen nagy mennyiségben inni :o en tuti nem birnam
2021. okt. 4. 22:40
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 Ember, te valami orosz medve vagy? Mindenki utálja magában! Cserébe százféleképpen variálható. Nekem már kevés citromlevet ráöntve is iható.
2021. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ivásban ne legyenek példaképeid.
2021. okt. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12 nehogy azt hidd, van aki pont azért issza magában mert így szereti és nem bírja a mindenféle mellékízt pl. egy pálinkánál. bár többnyire abból áll hogy gyorsan garatra kapják és tolják lefelé, nem ízlelgetik sokan egyik töményet sem
2021. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!