Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Online italforgalmazónál ha...

Online italforgalmazónál ha rendelek kérnek személyit a kiszállításnál/rendelésnél?

Figyelt kérdés
Terveznék rendelni pár exclusív italt édesapámnak születésnapjára, ám csak 17 vagyok és nem tudom hogy kérnének e személyit. Valaki tudna segíteni?

2021. nov. 13. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha házhozszállítással rendelsz, akkor a futár kér személyit. Ha személyesen veszed át, mert van üzlete az italforgalmazónak, akkor ott kérik el. Mármint hivatalosan így van. Az más kérdés, hogy elkérik, vagy nem kérik.
2021. nov. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Rendeld édesanyád nevére, mondjuk megrendelő Szabó Jánosné, akkor jó eséllyel nem fognak macerálni, mert te csak az átvevő vagy.
2021. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizártnak tartom. Én nem kérnék, az biztos. Máskülönben azért van visszárum, mert aki átvette volna, az 18 éven aluli. Ilyen macerát nem akarnék magamnak futárként! Vegye át édesanyád, ha édesapádnak lesz...

Elakartad kerülni ezzel a kioktató válaszokat, hogy "egy évet már igazán kibírhatnál", meg hogy "az alkohol rossz", meg hogy "gyerek ne igyon" stb. ugye? Mindegy... szerinted itt választ adók közül hány százalékunk ivott alkoholt 18 éves kora előtt? :)

2021. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!