Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan koktél/punch ami édes...

Olyan koktél/punch ami édes és nem nagyon érzik ki az alkohol belőle?

Figyelt kérdés
Nem ittam még csak virgin koktélokat de karácsonyra szeretnék alkoholost is mert van aki issza, viszont jó lenne ha nem nagyon érezne ki belőle az alkohol. Valaki tud ilyet? Ízre mindegy milyen csak édes legyen. Kerestem googleban tudom, hogy van rengeteg recept, de én saját tapasztalatra lennék kíváncsi ha valaki tud ilyet, Köszi :)

2021. dec. 5. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen próbálj ki egy pohárnyi adagot előre.


A titka gondolom az, hogy ne rakjál bele sok alkoholt. Rakjál bele gyümölcslevet, cukrot, stb...

2021. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A linken található Kotányiból csináltam a rajta lévő recept alapján. A Rum is ez az esencből készített legolcsóbb (de jó illatú) bolti főzőrum, vagy sütőrum volt. Nyáron jégkockákkal szervíroztam hidegen. Nekem ízlett...

[link]

2021. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!