Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik alkoholtól nem lesz...

Melyik alkoholtól nem lesz hasmenésem?

Figyelt kérdés
Roset szoktam inni általában attól mindig van másnap... sörtől is. Van olyan alkohol amitől nem lesz vagy esetleg még meg is fogja a székletem?
2021. dec. 26. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindentől, ha többet iszol.
2021. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%

Lehet, hogy magától az alkoholtól van hasmenésed, de próbálj ki bármilyen égetett szeszt, pl. vodkát, azzal sokféle összetevőt kizársz a képletből. (Nem muszáj tisztán, mehet akár limonádéba, szörpbe is, viszont ha tisztán rövidezel, akkor két adag közt mindig fogyassz vizet vagy más folyadékot.)


Nekem plerjesztett italoktól mindig hangsúlyosabb a másnap, mint ugyanúgy adagolt égetett szeszektől.

2021. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem iszok nagy mennyiségben tegnap is 1 üveg roset ittam szódával még is már 4x voltam ma wc-èn.
2021. dec. 26. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
1 üveg bor az szerinted nem sok???
2021. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem😂 semmi mást nem ittam mellé és sok szódával ittam és 5-6 óra alatt.
2021. dec. 26. 12:51
 6/7 Phoney ***** válasza:
0%

ma 12:46

Ha akarod, sok, de amikor az embernek alkoholtól van hasmenése, az nem ez a mennyiség szokott lenni.

2021. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Egy üveg nagyon sok. Úgyhogy ezért van hasmenésed.
2021. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!