Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korom fekete hasmenésem van,...

Korom fekete hasmenésem van, ez lehet a sok alkoholtól?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mit ittál? A vörösbor pl csinál ilyet.
2019. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Más panaszod is van? Gyengeség? Gyomortáji fájdalom? Hányinger? Ha hánytál abban nem volt semmi "furcsa"?

Gyorsba gondold végig nem ettél-e olyasmit ami elszínezheti a székleted (pl vörösbor, aktív szén tartalmú gyógyszer, gyümölcslé, véres hurka).

Ha nem, és a székletednek jellegzetes "másmilyen" szaga is van akkor menj el orvoshoz. A koromfekete széklet jellemzően az emésztőrendszer felső szakaszának vérzésére is utalhat. Ami viszont nem játék! Nagyon nem.

2019. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Korom feket nem lehet alkoholtól.

A fekete alvadt vér, én a helyedbe még ma elmennék orvoshoz, mert ez szerintem elég veszélyes.


A hasmenés lehet sárgás akár zöld is, de fekete egyáltalán nem, valahol vérzésed van vagy volt.

2019. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha széntablettát nem vettél be mostanában, akkor valószínű, hogy alvadt vér.
2019. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fekete széklet, vérzés jele. Lehet aranyér, gyomor, bél problémák tünete is. Rossz esetben daganat is előfordulhat ez lehet rossz illetve jó indulatú is(ez kezelhető ha időben elkezdik).
2019. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vörösbort ritkán iszom, ez a ,,tünet” pedig 1-1,5 hónapja tart. Nem ettem semmi szokatlant, a hasmenésem szaga pedig nagyon édeskés, és nagyon erős.
2019. okt. 18. 10:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és szoktam hányni heti 3-4 alkalommal (reggelenként) savat.
2019. okt. 18. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha alkoholt iszol ne tedd :) Ha ezek a tünetek vannak gondolhatod,hogy a szervezeted mit él át. 1,5 hónapja tart a tünet és nem voltál orvosnál ? Az elég nagy gond. Szerintem minnél hamarabb nézesd meg, bemégy sürgősségire vérvétel,ekg,röntgen stb aztán kiderűl mi a baj. Ha vársz azzal csak rontassz a helyzeten.
2019. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os alapján majdnem biztos, hogy vérzés. Menj el háziorvoshoz minél hamarabb. Fontos lenne kivizsgálni. Főleg, ha ilyen régóta tart.
2019. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Olcsiver válasza:
0%
Éppen feloldódik a májad
2019. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!